Vraj právo na život. Majú ho aj seniori?
Vazeny pan tato tema je pre kazdeho mladeho aj stareho cloveka velmi dolezita a ziadne spolocne pravidla neexistuju lebo zivot sa meni.Je pravda ze najdolezitejsie je ako su deti vychovane a tiez co bude pre kazdeho najdolezitejsie .Trosku ste tu spomenul ze maminka chodila v jednom kabate aby ste mohli vystudovat Pred casom tu bol blog o zivote v starom zriadeni a vacsina starsich si nevedela vynachvalit ako bolo o vsetko perfektne postarane a stat sa dokazal o kazdeho postarat .Pamatam si ako decko sme v 80 rokoch cela dedina pozerali ked prisli zo starobinca brat manzelsky par lebo deti lekari zili v Bratislave a nemali cas sa o rodicov postarat .Stale mam pred ocami ako sa starcek drzal brany a krical ze nehce ist z domu .Bohuzial prehral a za dva mesiace sa vratil do vlastnej dediny ale bohuzial na cintorun.Otazka na ktoru neni a nebude lahka odpoved lebo kazdy pripad je iny s ludia su nie iba po celej republike ale po celom svete co prv nebolo