Čo to má spoločné zo športom Dajte to do spolocenskej debaty
Čo to má spoločné zo športom Dajte to do spolocenskej debaty
Že stavba storočia My foot Dôležitý pre Rusko áno ale stavba storočia určite nie
Správne rozhodnutie Pán prezident Svoj sen sa ti splnil a rodina je dôležitejšia ako politika Hlavne že sudruh Fico nebude mať možnosť odputavat pizornost a zakrývať problém Smeru útokom na tvoju osobu.Vela spokojnosti v súkromnom živote po ukončení v Prez.urade Ďakujeme za reprezentáciu Slovenska Možno sa dočkáme prezidenta ktorý bude mať normálne meno Neviem prečo ale na mená Slov.prezidentov sme nemali stastie
Posielate Fica do miest a dedín sľubovať občanom krásnu budúcnosť ako to robia 12 rokov a zatiaľ zbohatlo iba pár jeho priateľov .Sudruh Fico je schopný liat vodu na hlavu človeka aby ho presvedčil že prší i keď je krasny slnečný deň .Preto ho posielajú ok blbovat starcov ktorí ho najviac volia .Voľby za dva roky budú úplne iné Občania vedia že opozícia je neschopná vládnuť tak záchrana bude nová strana ktorá má nádej získať 20 až 25 percent hlasov
Zaujímavé že vsetky tieto teror.organizacie vyzývajú na vojnu a teror v Usa a nikdy v Rusku i keď podľa Slovenských odborníkov su teroristi kamoši z Usa
V prvom rade Iran aj Hamas verejné vyhlasujú že zničia Izrael .Problém je aj v tom že Palistina nechce pristúpiť na žiadne zmluvy lebo im tento bordel aký je na dennom poriadku vyhovuje Namiesto poctivej práce sa venujú protestom a očakávajú pomoc od sveta ekonomický aj politicky.
Sudruh Fakty ked jeho deti dospeju tak pojdu nmlatit vsetkych pisalkov co ich bezhanebne osocovali ored tym nez sa narodili To co dokazal sudruh scarmen a dalsi prekrocilo ludsku dostojnost Kiska ak porusil zakon tak ma odstupit Mam len jednu otazku Keby bol Kiska obycajny clovek bol by tiez takto prenasledovany a urazany.Preco je ticho o Sirokom a dalsich podnikatelov ktori okradli stat o vacsie sumy .
Mozno vdaka mladym ludom sa dockame Slusneho Slovenska a vsetci co tu na nich denne nadavate sa im verejne ospravedlnite a podakujete ze zacali budovat skutocne Slusne a spravodlive SLOVENSKO
Sudruh Fico nemoze prijat a zabudnut realitu ze prehrak vo volbach.Ale ak sa dokaze ze prezident vazne zneuzil volebny zakon tak nezostava nic ine ako funkciu prezidenta ukoncit alebo nekandidovat v buducich volbach.
Pekny blog v den ked dakujeme mamickam za vsetko co dokazu pre rodinu.Za starostlivost obetu a lasku ktoru venujete detom od narodenia a celej rodine si zasluzite respekt a uznanie kazdy den nie iba jeden den v roku .Dufajme ze tak ako sa o tie deti staraju rodicia je zaruka ze tie deti to rodicom vratia ked to budu potrebovat.VDAKA VAM MAMICKY ZA VSETKO
Pretoze sa stratilo aj vela prispevkov ktore nemali nic s politikov a boli vymazane po niekolkych dnoch mam dojem ze teraz to bola tech.chyba alebo niekoho noveho zaucali Ale musim vam oznamit ze NA PRAVDE SA NAJVIAC URAZA A NADAVA ako na soc.sietach z celeho sveta
Dakujem pan Valdis Lepsie sa to neda vysvetlit ani tym zaostalcom co tu stale vychvaluju ten neludsky a otrokarsky socializnus alebo komunizmus Spolu s nacizmom najvacsie utrpenie pre ludstvo .
Preco to neni dokazane aj v slobodnych volbach Starci najviac placu nie iba za soc.ale tiez za mladostov.Vacsina ludi prestala zit v 89 .Ako som napisal vo volbach mate moznost rozhodnut .Volite Smer a Fica ktory vas sklamal.Ale je tu komunist.strana ktora ma okolo 2 percent tak dufam ze v buducich volbach bude mat Smer tie 2 perc.a KSS 25.percent
Ak sa nezrusia sankcie tak Polocara poloStalina Putina vykopnu Generali nie Navalny tak ako chceli vykopnut Gorbacova ktorého zachránil Jelcin
Teraz som bol somar ja nie pocitac .Pisem na golfe za krickom lebo nesmieme pouzivat tel.Tak aj klamem nie iba pisem s
Nezabudnite na dolezitu vetu PUTINOVI MOZE SVET VDACIT ZA ZVYSENIE VYDAVKOV NA ZBRANE Presne tak Vsetko zmenil nenazrany Putin ktory nemoze uverut ze nie iba War .pakt ale aj Rusko sa rozpadlo Setrit je Rusko donutene lebo pre nizku cenu oleja im chybaju peniaze .Tak ako Reagan znicil Brezneva tak aj Trump znici Putina. Ak sa nezrusia sankcie tak to budu generali ktori vykopnu Putina z Kremla a nie neaky Navalny.Polsko a dalsie pobaltske staty preto zvysili najviac na zbrane lebo ich vedenie ma trosku viac rozumu ako tu par Rusko milujucich slovenskych expertov ktori im nadavaju .Nikto z tychto statov nechce dopadnut ze rano sa prebudia a Ruske tanky im budu stat pred domom.
Preco nenapisu ze po Rumunoch su to Rusaci ktori pridu na dovolenku legalne ale sa zabudnu vratit po vyprsani platneho viza.Preco nenapisu kolko mladych bohatych Ruskych zien pride do Usa porodit dieta aby dostali americke obcianstvo Preco nenapusu kolko Ruskych milionarov tu kupuje condo a domy.Preco nenapisu ze taxi sluzbu v Chicagu a v La vlastnia Rusaci a 80 percent soferov su Rusku emigranti. Azyl je jedna vec Emigracia je druha vec .
Ak sa to stretnutie ma uskutocnit tak dufam ze to bude velmi rychlo lebo chudak nevie co ma skorej riesit Na Slovensku politici kradnu miliony a nic sa nestane a chudaka Trumpa chcu odvalit lebo zaplatil 130 tisic milenke .Ma to tazke nie iba z Melaniov ale aj z FBI a vsetky Tv okrem Fox
Svet sa zacina zobudzat Teraz su to malickosti ale za 10 rokov to budu velke veci ako auta velke a kvalitne stroje nabytky skratka vsetko
Ja som pred 10 dni napisal ze traja Americki obcania budu prepusteni a nemam ziadny problem Vcera Trumpov poradca na Fox povedal ze mozno budu prepusteni a dnes ho idu na CNN a vsetci novinari zozrat ze ako moze take nieco prehlasit ked to neni oficialna vyhlaska z vlady a ze je to len propaganda na vychvalovanie Trumpa .
Odporúčame