Sudruh car Putin .Mas sice zvucne meno ale tvoje vyhlasenia o zaniku USA su tie iste ake pocul moj pradedo dedo otec a teraz ich vyhlasuju vsetci pre ktorych sa zivot zastal v 89 Mam pre Teba smutnu zpravu. Nikto z nas sa toho rozpadu Usa nedozije.Ked sa stretnes z uschnutym Leninom tak mu pekne povedz ze nas VSETKYCH KLAMAL a ten hnusny kapitalizmus i ked na svoje nedoststky tak je stale najlepsi zo vsetkych zriadeni.Ps.Tvoj milovany Putin chce byt CAROM AJ STALINOM V jednej osobe.Dufam ze sa znovu objavy bez TRICKA a ukaze svoje nadupane svaly na ukludnenie chudakov muzikov

