Hurá hurá hurá Zo Sovietskym svazom na večné časy Ten kto stojí na chodníku nemiluje republiku Hurá hurá hura
Hurá hurá hurá Zo Sovietskym svazom na večné časy Ten kto stojí na chodníku nemiluje republiku Hurá hurá hura
Sudruzko dopln si informacie Obama pred podpisanim dohody naladoval 200 bilionov dolarov v hotovosti do Iranskeho lietadla a co mu dnes Trump stale vycita.
Sudruzka Adina chod tie peniaze co im dal Obama nez podpisali zmluvu spocitat lebo oni tolko dolarov nevideli .200 bilionov v hotovosti to je suma ktoru im nalozili do lietadla co Trump Obamovi stale vycita.Ale nemusis mat strach Izrael a S.Arabia sa postaraju ze Iran tie jadr.zbrane mat nebude bez rozdielu co povie Amerika alebo Rusko .Taketo zbrane nemozu mat nabozenski fanatici
Rok tu pisem ze Izrael S.Arabia a Egypt nedovolia Iranu mat jadrove zbrane bez rozdielu co povie Amerika alebo Rusko
Tak zlá Amerika má 2a pol percent clo na autá z Eu.A dobrá Eu dáva 10 percent cla na autá z Usa do eu.Preco nie zrušiť alebo vyrovnať i keď v Us sa predá ovela viac Eur.aut .
Veď vám to píšem stále Izrael a S.Arabia nie Amerika nedovolí Iranu v vládnuť a vlastniť atom.zbrane . No niekto zabudol napísať že tie slávne Ruské obranné rakety nestačili vyštartovať lebo im to nikto nenahlásil do predu ako keď strieľali amici
Imrisko chudacik zasa ma novy nick.Tetka z Presova strom od Trumpa nepotrebuje lebo biedny zberac golfovych lopticiek sa zmohol na krasnu kyticu zo 100 tulipanov A dvaja romantici Anti a Imrisko to maju u tetky pos....lebo na piatkovu premieru ziadne kvietky pre nikoho nedoniesli.Inac ten strom co zasadili v B.D je v specialnej opatere lebo toto neni vhodna doba na presadenie tohto druhu A boja sa ze keby sa nahodov neprijal tak to bude ostuda na Trumpa preto je pod dohladom.Na soc.sietach su skutocne humorne ale aj vazne komentare .
Zabudol som napisat ze Sev.Korea prepusti 3 americanov ktorych tam drzia a podla sopliaka nemali byt prepusteni Svet sa meni vdaka dvom muzom ktori si nemohli prist na meno a teraz sa budu objimat bozkavat a jeden druheho ospevovat
Sudruh Putin uz je neskoro Vsetko je dohudnute Navsteva noveho ministra USA M.P zo sopliakom pred mesiacom vsetko specatila .Preto aj ta navsteva v Juz .Korea je divadlo pre svet ale sa nic nepodpisalo.Ak raket man nezmeni co slubil avet sa dozvie velku novinu a pan Trump a vodcovia oboch Koreji dostanu Nobelovu cenu Chudacik Putin strati dalsieho priatela a zostane mu iba Syria a falosny Iran.Potesim Ta Putinko Na Sl ovensku mas vernych priatelov ktori citaju Pravdu a miluju ta viac ako svoje deti .Aj tvoja milovana komunisticka strana Slovenska ma AZ 2 percenta co je ak dobre pocitam AZ 10 tisic obcanov ktori Ta miluju tak ako uschnuteho Lenina
Veľmi pekne a pravdivo opisujes miesta ktoré si navštívil Určite pre veľa ľudí sú to pomocné informácie lebo sú pravdivé a nepotrebuješ nič prechvalovat ako cestovky .Je príjemné stretnúť Slovákov vo všetkých častiach sveta .Minule som stretol mladú mníšku v mieste kde som to neočakával .Dúfam že budeš pokračovať v písaní .Ps.Pre milovníkov prírody je prekrásna dovolenka rafting na Colorado rieke cez Grand canyon .Bohužiaľ ja to nedokážem tak krásne opísať ako je to v skutočnosti .Možno si pozveme Teba .Moj otec tiež spomína na dovolenky v starom zriadení Jeho obľúbená veta znie Keď sa vrátili ľudia z celozávodnej dovolenky tak na otázku aká bola dovolenka dostal odpoveď Na ho...o nebolo cementu pekný deň a peknú dovolenku o ktorej nám napis
Sopliak si uvedomil čo vacsina informovaných ľudí už dávno vie Jediné spolupráca a priateľstvo z Usa zabezpečí slušný a spokojný život pre väčšinu občanov Sev.Korey..Je mladý a vidi ako jeho susedia Japonsko Cína a Južná Korea vďaka Usa sú ekonomicky svetové veľmoci Ak sa to dotiahne do ocakavanej dohody Trump dostane Nobelovu cenu a občania oboch Koreji budú žiť v pokoji
Bože to je reči o ničom Krajiny vždy na časť obchodu pouzivaju vlastne meny Zvlášť pre Rusko je výhoda používať dolár ako platidlo Ani rubeľ ani juan nebudú svetová mena.Pamatate ako sa predpovedalo že Euro nahradi dolár .a zostali len pri rečiach.Zaujimave že ani jeden slovensky expert nespomenul Indiu ktorá je dôležitejšia ako ekonomický za o stále Rusko A nezabúdajte znovu snívať o Zlatom ruble a Bitruble na vylepšenie nálady .Inak celý článok o nicom
Priatelu Stano neviem prečo si napísal že Rusko nepatry medzi vojenské a politické mocnosti keď ak sa nemýlim má vyše 7 tisíc jadrových hlavíc čo je najviac na svete.
Strasna ludska tragedia.Dietatko je u svojho pana ale chudakom rodicom trapenie a smutok zostava .Na soc.sietach sa organizuju motlitby za dietatko a rodicov .Uprimnu sustrast pribuznym Anglicko sa raduje s prichodom maleho princa a svet SMUTI za svojim malym hrdinom ktory nas opustil.Veriaci sa urcite pomodlia za tisice deti z celeho sveta ktore trpia a tiez deti ktorym potrat ukonci zivot v zaciatku
Všetci si musíme počkať ako všetko skončí Len jednu vec vám prezradím Ak to dopadne ako sa píše a Sopliak zruší atom.zbrane tak to bude zásluha Pána Trumpa a bude ziadat Nobelovu cenu Ak to stroskota a zmluva sa nepodpíše na vine bude sudruh Kim.Basketbalista D.Rodmann si tiež žiada o uznanie za lepšie vzťahy medzi Usa a Sev.Korea
Keď sankcie nemajú žiadne následky prečo teda Rusaci podplácali budúcich členov Trumpovej vlády aby tie sankcie zrušil PRECO priatelia Putina posielali doláre do bánk v daňových rajoch za zrusenie Magnicsky act a tiež posielali peniaze do NRA ktorá podporuje Trumpa
Ak je pravda že v Blave neni žiadne bývanie bez,problemov ako to tvrdí sudr.Fico tak je to aj jeho zásluha lebo on a jeho strana tu vládne najdlksie
Sudruh Scarmen nie ja ale ty tlachas sprostosti.Vacsina tvojich komentárov má úroveň jedného pána ktorého meno je Igorko aluecten mbol zvolený Ty si bezvýznamný bacov pomocník tak ťa podľa toho aj hodnotím.Cely proces o zbližení Korey začal km ed sopliak strieľal každý týždeň rakety Trump bol rozhodnutý zničiť jeho základné Na šťastie ho poradcovia prehovorili aby pockal po skončení O. H.lebo pripravujú plán podla ktorého sa sopliakova sestra stretne tajné s Vice Prez M.P. ktorý dojednáva stretnutie vodcov Korey a keď budú súhlasiť tak sa dojednáva stretnutie.s Trumpom.Preti pred mesiacom bol nový minister.zahranicia M.Pom.tajne dnes verejné v Korey kde sa stretol s Kimom a osobné sa dohodli na mieru a ukončenia jadr.vyzbrojovania .Ak sa nič nezmení tak Trump má najväčšiu zásluhu na podpísaní zmluvy i keď pred časom sa urážali a vyhrážali kto má vacsie tlačítko na vystrelenie rakety To sú fakty ktore niktos ako ty nechce uznat
Ak sa toto vyjednávanie dotiahne do predpovedanej dohode o mieru a zrušení jadrových zbraní tak Pán prezident Trump sa zapíše do histórie ako jeden najväčší hrdina Dokáže to čo nedokázal nikto za celú dobu o d 50 rokov i keď ako mu všetci vyčítajú že nemá žiadne politické skúsenosti.Samozrejme že aj vodcovia oboch Korey si zaslúžia kredit ale najväčšiu zásluhu má Pán Donald Trump Ešte keď prestane klamať a meniť vyhlasenia bude z neho úspešný prezident a nie iba niekto kto izoloval Amerika od sveta Good luck občania oboch Korey lebo vám to najviac pomôže a možno sa dožijeme jednej Korey
Trosku neuplny nadpis Vybor snemovne REPUBLIKANSKYCH reprezentantov vyhlasil .Pravda je taka ze Rusaci i ked mali stretnutia a rokovania z clenmi Trumpovho volebneho okruhu priamo neovlivnili volby D.T.za prezidenta co ja pisem od zaciatku .Vysetrovanie nekonci lebo sa sleduju velje peniaze ktore Rusaci platili americanom ktori ich nepriznali a neplatili dane.Dnes sa Ruska pravnicka ktora sa stretla s E. Trumpom a Ivankunym manzelom verejne priznala ze je agentom Ruska i ked predtym vyhlasovala ze je iba pravnicka ktora ma kontakty a pracuje pre Putinkovych priatelov
Odporúčame