Ziadna novinka Aj ja tu od začiatku tvrdím že Mexiko za ten múr NIKDY NEZAPLATI ANI CENT.Ved to vedel každú okrem Trumpa Bol to jeden z jeho predvolebných sľubov na nevzdelanych voličov Na Obamacare tiež jeden jeho sľub sa už zabudlo
Ziadna novinka Aj ja tu od začiatku tvrdím že Mexiko za ten múr NIKDY NEZAPLATI ANI CENT.Ved to vedel každú okrem Trumpa Bol to jeden z jeho predvolebných sľubov na nevzdelanych voličov Na Obamacare tiež jeden jeho sľub sa už zabudlo
Ako si niekto moze dovolit kritizovat Rusov Ved oni su bez vuny oni nikomu neublizili Preto okrem par bezvyznamych statov dva vypocitave staty a neviem kolko Slovenskych neinformovanych chudakov pre ktorych sa zivot zastavil v 89 ich stale miluje .Vrazdili a vrazdia svojich tak z vrazdy cudzich a bevinnych si starosti nerobia Hanba Ti sudruh PUTIN
To co dokaze vymysliet tvoja makovica plna kapusty nema problem pochopit ani zberac lopticiek .Nezabudni si utriet sopel do rukava lebo uz na to poukazuju ludia z okolia .
Trump chce mat taku moc ako Putin prstoze proti jeho rozhodnuti nikto neprotestuje a nikto nehlada ziadne problemu ako sa to robi v Usa kde sa vzdy niekto najde kto poukazuje na neaku nespravnost od nabozenstva rasizmu pohlavia a neviem coho.Trump ziada od Kima ukoncit zbrojenie a za odmenu tam otvoria Mc Donald .Najprv s tym mladenec suhlasil ale generali su proti tak preto teraz idu dojednat detaile
Prečo ju tak oslovujes .Pani nepoznam .Ako sa cítia jej deti keď si prečítajú tvoj nadpis .Smutné veľmi smutné ako sa ľudia dokážu vyjadrovať len preto že
Ziadna taktika iba nedorozumenie ake sa stava ked politici ktori nemaju skusenosti ako sa dojednavaju podrobnosti doleziteho stretnutia i ked ich obaja velmi chcu a potrebuju pretoze chcu svet presvedcit ze dokazu vyriesit problem ktory nikto pred nima nedokazal dokoncit i ked sa o to pokusali vsetci prezidenti aj Kimov pradedo dedo aj otec.Dufajme ze to dokazu a vitazom budu obcania oboch Korey aj celej oblasti .
Rusko si zacina uvedomovat ze ak sa sankcie nezrusia nebudu peniaze na udrzbu a vrtanie novych vrtov preto zacinaju predavat urcite percento olej.comp. zahranicnym investorom ako Francuzko a Nemecko .Cina pumpovala peniaze do Venezueli lebo dufali ze im oredaju cast olejovych podnikov Ked to Hugo a teraz Maduro odmietol tak Cina prestala davat peniaze a Venezuela skolabovala.Tomu chce Rusko zabranit
Sudruh scaramuz Nemas fakty na obhajobu Putina tak nadavas mne. Vojnu Amerika nepotrebuje ani nechce Nezabudaj ze pokial Rus neobsadil Krym tak boli pizyvani na vsetky zasedania G7 aj vsetky cvicenia NATO pretoze vyspely civilizovany svet ich chcel prijat medzi seba .Krym patril legalne Ukrajine v case invazie oreto tento bordel .Ty ani nikto z nas sa zaniku amerimy nedozije . Vam milovnikom Ruska beostane nic ine ako vysvetlit uschnutemu Leninovu ako ten jeho slavny komunizmus dopadol .
Pridi TERAZ VO STVRTOK 31maja a pomozes nam vylozit kufre z lietadla z Chicaga o 11 .30 a potom zazijes 4 najkrajsie dni vo Vegas Zion nat. park a Bryce canyon. Bohuzial nebudes sa napchavat kapusnicov
Sudruh Putin VDAKA TEBE SU TIETO NEPOKOJE A NEISTOTA VO SVETE a chudaci nevinni ludia stracaju zivot vcetne Ruskych vojakov .Dnes Amerika vzdava cest svojim hrdinom ktori pre slobodu a pokoj nie iba v Usa ale celom svete obetovali svoj zivot . Modlime sa za vojakov vsetkych statov ktori zomreli lebo oni len PLNILI ROZKAZ TYCH KTORI ICH TAM VYSLALI .DAKUJEME VAM NEZNAMI HRDINOVIA Aj prezident Trump na Arlington cemetery mal pekny spomienkovy dakovny ale aj varovny prejav k veteranom ich rodinam aj celej Amerike .
Chudaci milovnici Ruska.Vase nadavky patria Rusku nie Poliakom Je to sudruh Putin ktory je zodpovedny za tento bordel lebo obsadil Krym. Preto ten strach zo vsetkych pobaltskych statov Bol to Putin ktory vyhlasil ze rozpad velkeho Ruska bola tragedia .
Presne tak Preto som v L V.viac krat do roka ako ty mas se..
Len tak na okraj Oficialny Kurz pred zaciatkom sezony bol 1:200 Ak sa stane zazrak tak podla toho co sa suska 4 ludia vyhraju po 5 milionov .Je pravda ze mesto zije hokejom a vcera rano o 9 bolo vyse 5000 divakov ma trening ktory sa zacal o 11 .Maju velke navsyevy lebo vo Vegas pracuje vela ludi z celej Ameriky aj Kanady a tiez turisti ktori su tam z celej Amer.v tom case ked tam hra muzstvo z ich mesta tak idu n hokej Hoteli kupili vela pernamentnych vstupeniek a davaju ich akoze zadarmo hazarderom ktori vsadzaju velke sumy High rollers.Dufam ze vyhra Oveckin lebo on je tvar celeho Wash.a bolo by to skutocne zasluzena odmena I tak co dokazal Vegas je maly zazrak a zasluzia si velku gratulaciu. Uspech Vegas a katastrofa Chicaga su najvacsie prekvapenia sezony
Chudaci co plnia rozkaz polocara polostalina Putina len preto ze chce mat v Syrii zakladne .Uprimnu sustrast pribuznym a priatelom.Vrazdenie a utrpenie v Syrii je a bude vwlmi dlho i ked neinformovani milovnici Ruska tu denne vyblakuju ako Rusko oslobodilo Syriu a bude pokoj a spokojnost Pokial vrah Assad bude vladnut pokoj v Syrii nebude.
Že zmŕtvychvstanie je nezmyselná a primitívna myšlienka je Tvoj nazor a to je v poriadku Nás čo sme presvedčení o niečom inom neurazaj a nechaj nás sa osobne rozhodnúť čomu veríme Kto chce si prosím kliknite na Because He Lives Grace Larson
Aj vy neinformovani sudruhovia co nesuhlasite absolute z ničím čo je z Us mi vysvetlite prečo je správne keď Eu.pocita 10 percent na dovoz áut keď Amerika počítačová 2 percenta Keď sa Eu nepáči zvýšenie dov.cla v Us tak nech zníži dovozné clo z Us tiež na 2 percenta a bude problém vyriešený Trump chce len fér dohodu Prečo Cadillac SUV co stojii 88 tisíc v Us stojí v čine 240 tisíc.Preco mizerný šampón ktorý si kúpim vo Walmarte za 7 dolárov stojí v Čine aj Juz.Korey 24 dolárov.Nemci predaju v Čine viac áut ale tých lacných V Usa sa predáva najviac drahých Nemeckých áut na svete.Tak súdruhovia píšte urážky a nadávky na Usa za iné veci ale nie za clo na dovozné zbozi.
Uz ma vyarendovane miesto vedla uschnuteho Lenina .To budu 10 km fronty zvedavych milovnikov Putina ronit slzy radosti ze konecne pride vodca ktory dokaze pomoc muzikom a nie milionarom ako to bolo za Putina
Ziadna rozpravka sa neskoncila.Treba mat trosku trpezlivosti.Toto co sa stalo je dokaz ze obaja hlavni herci su novackovia v politike Takato velka udalost vezme velmi vela casu vsetko pripravit aj pre skusenych politikov ktorych Trump nema .M.Pompeo vyjednaval v case ked este nebol ani oficialne ministrom zahr.veci Vybavil sice nie prepustenie americanov z vazenia aj vela dolezitych bodov o zruseni Korejskeho jadr.programu s ktorym Kim suhlasil .Ked si po case Korejcani precitali zmluvu tak zistili ze oni sa vela veci vzdavaju a Usa za odmenu im dava ekonomicke vyhody ktore ale nezarucuju bezpecnost statu co sa generalom nepaci preto zacali rusit niektore sluby ktore dali ked tam jednal M.P.TO SA nepaci D.T.a preto stretnutie posunuli a ked sa nedohodnu tak sa ani nestretnu. Obe strany sa chcu stretnut tak dufajme ze sa tak stane i ked priprava bude dlksie trvat
Anti vies kolko veci sa dozvies ked sa potulujes medzi golfisti.Mozno vies ze najvacsie dohody sa uskotocnia na golfovom ihrisku Preto je Rusko ekonomicky bezvyznna krajina lebo Putin nehra golf. Cinsky aj Japonsky vodcovia sa s Trumpom dohodli na jeho ihrisku o spolupraci. Aj medzi beznyma podnikateli je nepisane heslo Nechaj Cinka vyhrat na golfovom ihrisku i ked si lepsi hrac a on podpise obchodnu zmluvu Potom mu ukaz kto je lepsi na golfe aj v podnikani.No vidis zasa si dostal radu do zivota i ked Na Tvoju hlavu plnu kapusty je to trosku vela Ake snazis sa co sa ceni
Dobre rano Anti. Citas moje prispevky kde vzdy napisem NEMOZNA CLINTONKA .Ako clen Heritage f.nemam rad ani jedneho demokrata prezidenta .Podporujem niektore Trumpove body z jeho programu len nemam rad ked prezident KLAME A CO POVIE RANO VECER NEPLATI .Ale amerika ako prezila Cartera aj Obamu prezije aj dva a pol roka Trumpa Mozno.M.Romney a T.Cruz boli kandidati na prezidenta ktorych som mal rad .Nie tetka z Presova ale prekladac dava ciarky a mekcene na niektore moje prispevky Podla toho ktory iphone pouzivam. Chudak Imrisko ma v tej hlave vela kapusnice preto to nevie.Nemozem napisat co by tetka odpisala Imr.lebo admin ma vykopne a tu radost Imr.nedoprajem.
Odporúčame