Ja to tiez hovorim Kde sa na nu hrabu vsetky tetky babicky aj slecny .A tvoj dvojnik Anti jej nezaniesol kvietky minuly piatok ked bola v Presove premiera Hanva mu aj tebe
Ja to tiez hovorim Kde sa na nu hrabu vsetky tetky babicky aj slecny .A tvoj dvojnik Anti jej nezaniesol kvietky minuly piatok ked bola v Presove premiera Hanva mu aj tebe
Bloger mensak puse ze Amerika ma vratit 100 milionov dolarov co im zablokovala Preto som mu odpusal ze tie peniaze boli zaplatene ked Obama podpisal jadrovu dohodu
Informacie pre neinformovanych .Obama pred podpusanim dohody z Iranom nalozil lietadlo z 200 bilionov dolarov v hotovosti a poslal do Iranu za co mu pan Trump nemoze prist na meno Izrael a S.Arabia NIKDY nedovolia aby Iran vlastnil jadr.zbrane Zautocia a znicia vsetko bez rozdielu co povie Amerika alebo Rusko .Izrael bombarduje miesta v Syrii kde su Iranci ktorych tam zomieraju stovky a Iran ani nemukne
Imrisko moj smrad je vzacnejsi ako ty a Anti navonajkovani Ale dal som Ti plus pre radost lebo teba chudacika zivot len tresta
Ďakujem za informáciu ktorá vysvetlí vela veci zvlášť keď je to od pravidelného a pravdu hovoriaceho dopisovatela
Náboženskí mulati v Iranu toto je odkaz pre Vás Nie Amerika alebo Rusko ale Izrael a S.Arabia vam zabránia vlastniť atómové zbrane
Práve že Rusko sa až moc pláži ale zatiaľ mu to nepomáha i keď investovali do Trumpovych priateľov veľké milióny za zrusenie sankcií
Tak súdruhovia čo napísal majkl je hláška roka a treba ju zachovať lebo väčšiu sprostosť nikto nenapise
Putinko za 7 rokov sa Ukrajina pizbiera z biedy a budes mat problem hned pod oknom Ver mi to bude ine kafe ako v Syrii kde si sa zamotal len pre tvoje zakladne.Zanechal si utrpenie a tisicky mrtvol ktore v Aleppo nema kto odpratat a smrad je taky strasny ze ani v kyslikovych maskach sa neda dychat.Pride den ked tvoj sused preskoci tvoje Rusko ktore ak sa nezrusia sankcie a nezvysi cena oleja dopadne ako venezuela kde ludia zarobia 15 dolarov na mesiac a inflacia je 5000 percent i ked sedia na obrovskych zasobach oleja Chudaci nemaju peniaze na udrzbu strojov A tak dopadne slavne Rusko ked sa nezmeni Staty od vas utekaju lebo prinasate len strach a utrpenie
Čo oboje koža cap alebo baran ovca Dream baby dream
Imrisko tak ako kazdu zdravy chlap aj ja o nom snivam co je normalne .Pre niekoho je Kvalita dolezita nie kvantita .Tebe zostal jedine porno film.
Anti prestan ma stale ponizovat a davat na tvoju uroven Do teraz som si myslel ze nemas vedomosti a inteligenciu Po tvojom vyhlaseni zistujem ze nemas ani vychovu .Gentelman sa o sexe nedebatuje ale zjavne ty si tym gent.neni .Skoda ze som veriacim nebol aj na Slovensku a tvoja prva cast vety by sa naplnila
Ten pan dole nam tu oznamuje pobocne zamestnanie sudruha Fica a jeho dolezitej sekretarky.Je to sice problem pre jeho rodinu ale aj slusni obcania si dufam rozmyslia komu daju hlas vo volbach Sice zvolenie Kollara uz dokazalo ze moralka u krestanskeho Slovenska neni dolezita ps. V Usa sa hovori ze ked ma zenaty muz sex z milenkov tak nech je to NAJLEPSI SEX V ZIVOTE LEBO BUDE URCITE NAJDRAKSI. GODD LUCK mladeznici v boji za lepsie Slovensko bez rozdielu ako sa zhromazdenie budu nazyvat
Jedna mala pripomienka Slovensko a zvlast jeho obcanov opisujes ze su vo vsetkom najlepsi a najmudrejsi. Vacsina tychto ludi si SLOBODNYM ROZHODNUTIM ZVOLILA TERAJSIEHO PREZIDENTA.Preco zrazu neni dobry a chces aby ihned odstupil .Daj obcanom Slovenska znovu moznost o zvoleni toho praveho ci to bude Kiska alebo neviem kto Pred casom sudruh Fici a Sudruh Kalinak utocili tak ako Ty na prezidenta a vieme ako dopadli .Nespin mladu generaciu len preto ze chodia do ulic.Chodia tam p reto lebo su sklamani ze zlodejstvo a korupcia sa za vlady Smeru rozsirila do denneho zivota a chudaci dochodci a ucitelia maju problem slusne zit zatial co priatelia Smeru napchavaju ruksaky . NIE Lilison ci ako sa volas a Fico ale OBCANIA SLOVENSKA NECH ROZHODNU VO VOLBACH KTO BUDE PREZIDENT
Americania sa stále držia zásady Že mier a prosperita sa udržia vďaka silnej armáde .
Ten dopis ktory oznamuje ze Pan Trump je najzdravsi prezident v Us historii mu naduktoval sam pan prezident Trump. To sa nam deju veci Tak sa o tom pise na soc .sietach .Ak je to pravda tak neviem co sa stane tomu kekarovy lebo taketo klamstvo nema obdobie
Len pre zaujimavost v Usa neni o tychto zhromazdeniach jedna jedina zprava Tak isto dam stavku ze aj vas po Putinovy najsilnejsi muz sveta Soros nema ani potuchu ze neaka jeho pobocka dava peniaze na predcasne volby na Slovensku Mam otazku.Ked v auguste budu tieto zhromazdenia a pride tam skupina golfistov na tyzden a len z donrej vole zaplati vsetkym pritomnym drink lebo zmrzlinku bude to podplacanie alebo mozu byt vyhosteni zo Slov. za podporu zhromazdenia proti vlade
Dakujem vam za vasu odvahu ukazat Slovakom a svetu ze nie vsetci su neinformovani a spokojni z rozkradania podplacania nespravedlnosti korupcie a dalsich neludskych cinov Ako vela vasich rodicov a prarodicov dokazalo polozit neludsky a nespravodlivy komunizmus tak mozno vy otvarate oci vela ludom ktori sa konecne odvazia povedat dost vsetkym vladan ktore tu viac kradli ako vladli.Bohuzial predcasne volby su neni idealne riesenie lebo opozicia je tiez nasiaknuta stejnym vyrusom ako vladnuce strany .Musi prist uplne nova generacia ktora nebude napojena na jedinu osobu z byvalych politikov .Este raz tak ako sme vdacni kazdemu kto bol na namestiach v 89 tak pride den K ED BUDEME DAKOVAT AJ VAM .GOOD LUCK
Tak ako DAKUJEME KAZDEMU KTO STRNGAL NA NAMESTIACH V 89 tak pride den ked budeme DAKOVAT MLADEZI za ukoncenie rabovackt od Smeru Ked sa dozvedia chudaci dochodcovia skutocne cisla o kolko ich Fico okradol tak vsetci aj zo smrtelnej postele vstanu a pojdu ho namlatit Tych ruksakov co nasli na benzinke boli tisice
Len mala pripomienka Smer vládne od roku 2006 . Ty ych ruksakov sa naplnilo veľa a niekedy ani ruksak nestačil
Odporúčame