Trump odvádza pozornosť. Sledovala ho FBI?
Na Trumpa sa to hrnie zo vsetkych stran tak teraz zacina on utocit .Celkom dobry tah.Aspon sa to vsetko skorej neako ukonci. Sudruhovia v Usa je zakon ze pred volbami ziadna strana nema dovolene jednat zo zahranicim bez oznamenia.Pretoze Obama nemal rad Putina a Izraelskeho premiera tak Rusko Izrael S.Arabia a Katar tiez vyjednavali z mladym Trumpom o pomoct porazit Clintonku lebo sa bali ze aj ona bude pokracovat v Obamovej politike a dodrzi zakon z Iranom o zastaveni jadr.zbrani z ktory tieto staty neschvalovali.Preto su tieto problemy o zasahovani Ruska do volieb .Bohati Putinkovu priatelia dali velke peniaze buducim Trumpovim poradcom za ktore ziadali zrusenie sankcii .Trumpovi ludia peniaze vzali nepriznali a neplatili dane za co ich teraz idu sudit .Preto Donald zacal ofenzivu co odputa pozornost od jeho problemov a ked sa dokaze ze Obama ho sledoval tak sa vsetko otoci proti demokratom. Uvidime bude to cirkus