Sudruh wiwan ja nechcem tých ľudí nazvať tak kruto i keď pravdivo ako ich ty nazyvas Podľa mňa si ty aj všetci ostatní neinformovanych chudáci ktorým nič iného zo zúfalstva a bezradnosti nezostáva iba nadávať a urážať .Len pre zaujímavosť už druhý krát tento týždeň ste namiesto odpovede na moje komentare dokázal iba nadávky a urážky i keď sa splnilo čo som napísal .ps.dnes bude v Texase rozlúčka z veľmi vzacnov zenov Manželka a matka prezidentov najmocnejšej krajiny sveta babička celej Amerike Barbara Busch bude mať pohreb Kto ste veriaci venujtectejto vzácnej múdrej milej žene jednu motlitbu Dakujem


