Zaujímavé že inšpektorom na ktorých sa vyhovárali Rusaci zatiaľ nebolo dovolené začať vyšetrovanie A hadajte kto nedovolil vstup členom OPCW začať vyšetrovať Assad a Rusaci
Zaujímavé že inšpektorom na ktorých sa vyhovárali Rusaci zatiaľ nebolo dovolené začať vyšetrovanie A hadajte kto nedovolil vstup členom OPCW začať vyšetrovať Assad a Rusaci
Pan brať z Čiech .Máš trošku smolu Na Pravde je skupina zvláštnej kapusnicovej krvnej skupiny ktorá útočí na každého kto im siahne na Fica Smer a hlavne Rusko a Putina .Nemôžeš vyhrať i keď máš vo všetkom prabdu Oni dokážu všetko otočiť len aby bolo podľa nich Ak sa dobre pamätám jeden čas aj Smer žiadal predčasne voľby a to bolo v poriadku .Dám Ti radu ako sa môžeš zachrániť a dostať pochvalu Napíš a odfot blog kde ponadavaj na Slov.prezidenta a vychval Zemana a garantujem Ti samé plusky i keď napíšeš najväčšie sprostosti a klamstvá To milujú Ináč vďaka za objektívny blog
Tu poslednú vetu nech si zapamätá každá osoba Nie lepšie ale inak To je pravda pravdivá .Sedieť na letisku má jedinú výhodu Môžete si prečítať všetky správy na Pravde ktoré by vás normálne nezaujímali .Najväčší trest je priletieť z Činy do Dubaja o 2 ráno a zistite že spoj do LA.nemohol viac čakať a vas najbližší let je za 8 hodín.
Takým najmenším písmom tam dopiste Za tých mŕtvych a zranených vám chceme poďakovať za pomoc bezmocným trpiacim občanom Syrie že aspoň niekto dokáže prejaviť ludskost a zabrániť Vraždenie kresťanov vrahom Assadom a jeho podporovateľom Putinom
Ruské dôkazy môžu zničiť Trumpovu manželstvo.Volici rozhodnú kto bude prezident i keď väčšina je presvedčená že to nebude Trump Ale to isté sa očakávalo aj pred voľbami Teraz to ale nebude nemožná Clintona tak to bude laksie sa rozhodnut
Vy súdruhovia budete stále tvrdiť to isté Na sociálnych sieťach od svedkov zo Syrie boli odkazy neviem či lietadlá alebo helikoptéry hádžu bomby pred tým než sa svet dozvedel o chemickom útoku .Povstalci žiadne lietadlá ani helikoptéry nemajú.Viete že dnes už sukromie neexistuje D.T.si vypočul nahravku ako Putin nadáva Assadovu za tento nepotrebný a barbarský útok na občanov i keď ani Assad možno o tom nevedel len Neaky pripravený dôstojník sa chcel pomstiť .Nezabúdajme že v tejto časti sú iné zákony založené na náboženstve a nenavisti
Redakcia prosim vas nedavajte obrazok pana Matovica na hlavne zpravy Mam pokazeny cely den a teraz to bude cely tyzden
Veru tak Putin je na Assada naštvaný a je zachytený ako mu do telefónu nadáva za ten chemický výbuch .Ale Putinko si nemôže dovoliť Assada vykopnut lebo on mu zaručuje voj.zakladne i keď zajtra budú vyhlásené nové sankcie na Rusko
Prepáčte Neurobíte takú chybu ako naša Generácia To sú slová jednoduchého roľníka Aká to pravda
Trump vyhlasenim o stiahnuti americkych vojakov dal povolenie trom diktatorom vladnut NIE VRAZDIT.Bohuzial ani jednemu z troch nezalezi na obcanoch Syrie ktori chcu mat pokoj bez rozdielu kto bude vladnut.Assad vladne lebo Putin ho potrebuje na udrzanie voj.zakladni ktore su dolezitejsie ako ludske zivoty Iran pouzije Syriu na pripravu na znicenie Izraela o ktory chce znicit z pov vrchu zemskeho .Vrahovia sa teosku prepocitali Ak sa dokaze ze tie bomby pouzila Syrska armada bude zle pre vsetkych .
Donald sa ako obycajne trosku ponahla Odbornici chcu mat uplne a pravdive dokazy kto toto zverstvo zapricinil a podla toho bude odveta.Vsetci vieme ze bez Putina nebude Assad.Ak bude dokazane ze Assad pouzil chem.zbrane na tychto chudakov tak odveta bude tvrda nie iba slovna.
Tieto vsetky sprostosti co tu pisete o americkej strave len dokazuju ako strasne malo viete o vsetkom Kazda osoba sa stravuje ako uzna za vhodne Kto chce si moze kupit vsetko od mlieka po maso ovocie zeleninu najlepsej kvality ale stoji to viac penazi .Ale je to mozne Kazdy co i len priemerny obchod ma oddelenie kde sa predavaju len vyrobky bez chemikalii kde sa pouziva iba prirodne hnojivo Ja sa priznam ze varit neviem a zjem vsetko bez rozdielu ci je to najslavnejsia restavracia alebo mala ale cista diera.Bohuzial najvacsie problemu mam na Slovensku po haluskach na salasoch ale aj po mojej najmilsej mamicky reznoch ktore su robene na domacej masti lebo im to chuti najlepsie .Ten pan co pise o kave t iez nema spravne informacie Ano najviac sa kupuje kava v plast.poharoch na benzinkach Ale v restavracii si mozete objednat kavu o akej sa vam sniva ale ako pisem stoji to viacej .Zakusky su sladsie ako na Slovensku ale kazda osoba ma inu chut tak neni spravne ked tu kritizujete am
Scarmen dnes je najdôležitejší turnaj v golfe Je tam aj Tiger a i keď nehrá dobre ľudia ho milujú.Musim sa ti pochváliť K ed už tie loptičky zbieram ako píšeš ale zbieram ich jednom z najlepších golfových stredísk Volá sa to Biltmore golf rezort a predstáv si že členom je aj najlepší a najslávnejší plavec v histórii O.H. Ďalšia výhoda zberačov loptičiek je stretnú veľa úspešných a slávnych ľudí ktorí im dávajú veľmi dobré sprepitne ktoré im aj mne zabezpečí veľmi spokojný život A ďalšia výhoda je že sú v krásnom prostredí lebo golfové ihriská sú väčšinou v krásnej prírode A ja mám rád prírodu preto sme rozšírili obchod z Chicaga do Arizone A o prácu nemám problém lebo v Arizone je 300 golfových ihrísk kde sa hrá celý rok i keď vb cera sme už mali 40 stupnovTak ľudská troška Scarmen dávam ti absulotne povolenie má urážať podceňovať a neviem čo Napíšem aj adminovu aby ťa nepotrestal lebo toto je jedina možnosť z
Presne tak nie iba v tejto vláde ale vo všetkých vladach od Meciara Dzura Slotu a teraz Smeru boli vsetci tých ktorých si vymenoval a nič sa nezmenilo lebo občania okrem reči pri pive alebo tu na blogoch niečo napísali a tam to skončilo Preto možno keď táto mladšia generácia vyjde do ulíc tak to začnú rešpektovať aj politici a niečo sa začne pomaličky meniť Prvý výsledok sa dostavil i keď to nikto neočakával Fico a Kalinak ktorí pred mesiacom chceli donútiť prezidenta odstúpiť sú venku To znamená že protesty zabrali Bohužiaľ momentálne neni nikoho schopného kto ich má nahradiť Čo sa tiež zmení že aj táto skupina ktorá dnes vládne si konečne uvedomili že ľuďom už není jedno čo sa deje a rozkradanie sa zastaví alebo spomalí .Do budúcich volieb vzniknú nové strany ktoré keď budú mať program a plán ktorý zabráni v rozkrádaní majú veľkú možnosť získať podporu od voličov ktorých všetky strany sklamali Ako som písal nemôžem vážne pochopiť ako môže 350 tisíc plus mínus voliť Matovic a Kollar
Co vlastne pan bloger chce povedat Na jednej strane nadava kritizuje aka je na Slovensku korupcia nepravost a bordel vo vsetkom Ked sa konecne zvlast mladi ludia zacinaju zobudzat a verejne protestovat proti tomu CO ON CUDZINEC A DALSI BLOGERI kritizuju zrazu on aj vsetci z jeho krvnej skupiny zacinaju utocit aj na nich. To cislo 100 tisic z ktoreho sa smejes neni k smiechu ked to porovnas na percenta kolko je mladych ludi Ked porovnas ze na podporu tychto vladnucich podvodnikov ktori tu vladnu od 2006 prislo par komunistov ktorym na buducnosti nezalezi lebo jednu nohu maju vies kde tak zhromazdenia po celom Slovensku treba brat vazne co aj vladnuca strana uznala a dvaja najvaznejsi clenovia odstupili lebo chcu aby rabovanie a napchavanie ruksakov pokracovalo do dalsich volieb .ps .neni peyerko nahodov tiez tvoj nick
Orban je dobry pre Madarov Stastie pre Slovensko je ze sme v E U.inak neviem neviem ci cast Slov .by dnes nevolila svojho pana Orbana
Jedlo je posledna vec na ktoru si mozu zahranicni turisti v Us stazovat Zvlast velke mesta maju restavracie z celeho sveta V Chicagu je plno Polskych aj Slov.rest a tak je to aj v L.A aj N.Y.Vo Vegas je ruska rest.Cervene namestie kde dostanete jedla z vacsiny Slovanskych statov .Samozrejme ze ceny su ine ako v McDonald ktory je tak oblubeny Aj o zdravom jedle mozeme debatovat Ja som vzal priatelov na salas a po zjedeni halusiek ktore plavali v masti sme pohnojili cele Slovensko z Lipt.Mikulasa do Blavy. Zastavovali sme za kazdym krickom minimalne 6 krat .Tazko porovnavat skutocnych amikov z niekym ktori prisiel do us .z inych statov .Vela Slovakov zije tak pol slovenskym a pol us .Vela zije iba v spolocnosti Slovakov Cechov a Poliakov a velmi malo je takych co ziju len medzi amici. Tato skupina casom zacne rozumiet preco su niektore veci pre amikov bezne a pre nas cudzincov divne. Laksie sa prisposobime zivotu v Us ako napr.v Cine alebo inych arabskych a azijskych statoch
Komunist.Korea si zacina uvedomovat co sa stane ked nezastavia atomove vyzbrojovanie.Sopliak si konecne uvedomil ze posledne sankcie z USA ich polozia na kolena Preto ak sa nieco vazne nezmeni po stretnuti z Trumpom bude prekvapeni ako sa vsetko zmeni k lepsiemu .Bude to zaciatok spokojneho zivota nie iba pre obyvatelov Sev.Koreje ale aj obcanov vsetkych statov z tejto oblasti .Bude to tiez velky uspech prezidenta Usa.
Dobre to napisal premier Canady Chudaci rodicia a najblizsi mladych obeti.Ta bolest beznadej smutok sa neda vyjadrit slovami.Canada je hokejova krajina Neviem ci mladi chlapci budu hrat hokej v nebicku Uprimnu sustrast a motlitba pre najblizsich ale aj pre mestecko a celu hokejovu Canadu
Odporúčame