Sudruh general neviem ako vysoko si to v tom tvojom uspesnom povolani dotiahol lebo povysenia sa obycajne davali za DOBRU SPINAVU PRACU. Vsetci mame svoj nazor a ten ma aj pan Kaplan a on ho tu napise Mas moznost citat alebo necitat Mame ludskost a respekt Nikto si nezasluzi za svoj nazor urazky a nadavky ako to pisu pisalkovia tu i ked rozumiem ze je to skupina a odoad vychovany neludskym kom.zriadenim Fakty zostanu fakty i ked sa vam nepacia lebo ukazuju spinavost .Ako si mozes zistit blogy pana Kaplana cita velmi vela ludi .To je dokaz ze maju kvalitu a nieco co chcu ludia vediet V minulosti sme dali do pocitaca udaje ktore p.Kaplan uverejnil na kontrolu Na prekvapenie pocitac ktiry nevie kto kam patry vyhodnotil ze 98 percent udajov BOLA PRAVDA To znamena ze nemusis suhlasit z jeho nazorom ale fakty co udava su pravdive co co neni pravda u inych blogerov Opak bol bloger Sedlak a Abraxas Dakujem Palko a vsetko najlepsie k meninam i ked late


