Sudruhovia Trump nesiel do V.B.ale do Polska lebo chce upozornit Rusko a Putina ZOSTAN DOMA IVANE .
Sudruhovia Trump nesiel do V.B.ale do Polska lebo chce upozornit Rusko a Putina ZOSTAN DOMA IVANE .
Som rad ze aspon niekto tu ma vieru v niekoho alebo nieco Boh nam da to co potrebujeme a nie co chceme
Od zaciatku tvrdim ze na basnicky a ludske pribehy si BEST.Boh Ti poradil ze mas tie medvediky kupit .Ps Este napis ako sa ma tvoja priatelka Anajka a budes jednicka s hviezdickov
Neheaj sa ba mudreho Vsetci vieme ze nikto nebude orerabat Pri cene od 40 do 60 dolarov budu spokojni zakaznici aj vyrobcovia.Len pre zaujimavost ani investori nevedia presnu vyrobnu cenu Jedine companie to vedia a tie rozhoduju ci sa im to oplati alebo nie
Vdaka Amerike zlodeji z OPEC a nenazrane RUSKO nebudu vladnut svetu a okradat ludi zvysovanim ceny za plyn a olej
Ziadne prekvapenie Prejav ako mali vsetci prezidenti Usa.Mozno sa dockame prekvapenia pri stretnuti s Putinom Bude to zaujimave lebo Putin je ostrielany politik ktory vladne 16 rokov a stretol vela vodcov z celeho sveta a 4 amer prezidentov .Ako spravny Estebak spozna ment.oponenta a podla toho jedna .Jeho kamosi su bohaci tak ako Trump tak vie ako na neho .Stretnu sa dve velke EGA a nikto nevie co ocakavat
Izolacia USA je len politika jedneho muza nie odbornikov a ekonomov Bohuzial 4 roky bude Usa izolovane co nedopadne dobre Vela dobrych zmluv Trump zrusi i krd boli vyhodne pre obe strany Nemecko bolo vynikajuci obchodny partner i ked podla prezidenta Nemci mali vyhodnejsie zmluvy NEMECKE Auta a dalsie vyrobky maju dobru kvalitu preto si ich Americania kupuju i ked su draksie .Susedia Us Canada a Mexiko idu uzavriet nove obchodne zmluvy bez usa Tak este raz Nie Usa ale JEDEN MUZ IDE IZOLOVAT AMERIKU OD SVETA .Nakoniec sa mozno vela veci neuskutocni tak ako si to Trump oredstavuje lebo on sam vecer otoci co vyhlasil rano Amerika je tak silna ze ako prezila Cartera a Obamu prezije aj 4 roky Trumpa.Vyckajme co sa stane pi stretnuti s Putinom Mozno potom sa dozvieme o novej obchodnej spolupraci medzi Ruskom a Usa o ktorej sa v tajnosti debatovalo cely cas a preto Putin a cele Rusko oslavovalo ked Trump vyhral
Neviem kde je pravda ale ziadna sportova organizacia nevyluci svoju hviezdu zvlast ked je to niekto popularny ako je Peter pre cykl.A tiez som zvedavy ake by boli reakcie keby takto niekto strcil do Petra a ten spadol
Bohuzial tie plusky su len na vase uspokojenie a to som rad ze vam aspon to pomoze na ukludnenie ale na skutocnosti a pravde to nic nezmeni Aj chudatko ulienka tvoja poznamka o otroctve Je mojim zboznym prianim aby nie iba otroci ale vacsina obyvatelstva na zemeguli mala taky spokojny zivot ako ja Vzdy ked som 100 m pred domom a tlacim tlacitko na tel.aby otvorul branu na dome dakujem Bohu a Amerike ze mi vsetko dopriali. Splachovat aj urazat mozes ulienka kolko chces Realitu zatial nezmenis Ano Amerika neni perfektna ale je to stale naj.naj naj .krajina na svete vo vsetkom To vydieranie a vrazdenie robilo tvoje milovane Rusko bohuzial aj na svojom obyvatelstve ale o tom vy milovnici Ruska nepisete Ta hanba je na vas v prvom rade God Bl
Ty si dostuduj co slovo moralka znamena lebo si jeden z tych co ho najviac zneuziva.Bohuzial nemam cas To dat lekciu a zadarmo lebo za hodinku nam golf a ten je prednejsi ako neinformovany scarmen
Sudruhovia vyckajte. Navsteva prezidenta Trumpa v Polsku vam vsetko vysvetli a dalsie debaty budu o nicom.Slovensko je clenom NATO ktore zarucuje jeho bezpecnost
Ta Tvoja otazka je dokaz ze zijes niekde v pivnici a nemas o skutocnom diani vo svete ani sajnu Nezabudni si vyvesit Rusku zastavu lebo i ked zijes v Usa za tvoje nepravdive a prop. komentare nemas pravo sa amer.zastavy ani dotknut ty zbabelec
Ja prezidenta Kisku vobec nepoznam tak neviem co on moze vykonat Ale mam pre teba odkaz Zajtra bude Trump v Polsku kde vo svojom vyhlaseni zaruci vsetkym statom vychodnej Europu ochranu pred nenazratym nepriatelom z vychodu Tvoje milovane a ekonomicky bezvyznamne Rusko dostane varovanie ktore bude pre Slov.vyznamnejsie ako stretnutie s Putinom v piatok
Sudruhovia zajtra je aj pre Slovensko velmi vyznamny den Prezident Trump dufam vyhlasi to co nevyhlasil pri prvek navsteve v Europe o ochrane vsetkych statov NATO v pripade napadnutia Ruskom Zajtrajsie zasedanie je pre staty vychod.Europu vyznamnejsie ako stretnutie s Putinom Dnes najbohatsi najpokrokovejsi najstedrejsi a najsilnejsi stat na zemeguli ma svoj vyznamny sviatok ku ktoremu mu zagratulujme i ked tu na Pravde ma vela nepriatelov
Len doplnim neinformovanych Nie iva Usa ale tiez Rusko a Cina su proti raketam v Sev.Korea a pri puatkovom stretnuti Putina a Trumpa to bude jeden bod jednania Zatial S.K.nema raketu na ohrozenie ani Aljasky i ked to Korejci tvrdiaAk Putin nedokaze presvedcit soplaka z S.K u okncenie testov tak za kratky cas sa Trump rozhodne znicit zakladne v S.K.
Aka je taka je po tenisovej stranke dokazala vela Jeden odbornik vyhlasil ze jej najlepsie vysledky uz boli Pretoze jej postava ju nutila bojovat o kazdy bod ale bohuzial vekom je o pol kroka pomalsia tak body ktore dokazala vyhrat uz nedokaze pravidelne Pre svoje ego a osobne uspechy odmietla hrat za Slovensko co je jej osobna vec Ale objektuvne priznajme ze Slovensku tiez ten.pomohla
Spolupraca je mozna aj z Ruskom Ale nie okradanie a vyuzivanie ako to bolo za kom. A co nam to slavne Rusko okrem surovun ktorych je a bude dostatok moze ponuknut Sudruhovia najbohatsi najpokrokovejsi najstedrejsi a najspravodlivejsi stat ma zajtra svoje vyrocie Z respektu a zasluhy za pokrok na zemegule si zasluzia pochvalu aj od Vas neprajnikov
Sudruhovia zajtra ma najbohatsi najpokrokovejsi najsilnejsi najstedrejsi a najspravodlivejsi stat svoj velky den. I ked ich nemate v laske tak z respektu im zagratulujte a poprajte vela uspechov do buducnosti
Sudruh Mein G.Pekne po poriadku Vacsina tu na Pravde spomina a vychvaluje kom.zriadenie ktore sa chvala Bohu nikdy nevrati .V tej dobe sa oslovovalo sudruh a kazda bezvyznna osoba ktora mala cervenu knizku mala zarucenu moc i ked mala prazdnu hlavu Preto im tie pre nich krasne i ked neludske casy pripominam To druhe slovo som pouzil ako protireakciu ktoru mi on poslal a nazval ma gejza Ja nikoho neurazan ake tiez ked niekto napise pozdrav mne tak mu ho zo slusnosti vratim i ked mna admin vykopne Tak ako Ty a vacsina mate pravo P.K urazat tak ja mam pravo ho obhajovat zvlast ako som napisal jeho fakta su 98 percent pravdive co ale pre vas neinformovanych a propagandov nahustenych sudruhov nic neznamena .Napis mne preco ten Vas milovany kom .system ma iba 1 percento hlasov Preco obcania Slov chcu zostat v E U.a vacsina vas tu na zapad aj Brusel nadava. Dokonca aj vas milovany Fico prehlasil ze bez Eu Slov nevizije Nemam take vyjadrovacie schopnosti na oblbovanie ako ty
Odporúčame