Dobre Perro - ale uveď mi, aké morálne hodnoty nám postulovali vtedajší naši páni komouši ?? Milovať komunistickú ideológiu na čele so ZSSR. Nenávidieť hodnoty kapitalizmu. Dávať s v robote pozor na hubu, čo povieš, lebo vždy sa našiel niekto ochotný, čo ťa bonzol. V škole sa učili deformované dejiny. Niektoré knihy si nemohol čítať - lebo neboli niekým schválené. Už len to, že sme mali na spoločnej anténe Rakúsko bolo niečo výnimočné. Aj vtedy to bolo viac o spotrebe ako o dákych morálnych hodnotách - len človek s priemerným platom si sotva čo mohol dovoliť. Teda - okrem jedla - ale ani to nie je pravda, čo sa teraz tvrdí, že za komoušov sme mali takmer bio-potraviny...


