Ideš od veci a obhajoba Rusov je u teba prioritná. Tu nie je dôležité či bola Fukušima horšia. Ale to, že Rusi zatĺkali do poslednej chvíle čo sa stalo - u nás sme sa to dozvedeli až zo zahraničných médií. A o toto tu ide .Od Lenina až po Putina vždy u Rusov bol princíp zatĺkana a priamych klamstiev štýlom vládnutia. Ty osobne musíš byť asi veľmi mladý, keď tvrdíš, že komouši neklamali. A nielen to, v rámci priateľstva nás v 1968 strieľali z tankov.
To je mrzká lož ??

