Slováci získajú viac slobody. Otvoria sa terasy a posilňovne
To isté som chcel napísať aj ja v príspevku. Napriek postupnému ústupu Corony "treba byť obozretný" - to znamená, že na zrušenie krízového stavu môžeme zabudnúť. A ak sa medzičasom niečo nestane, tak aj do konca roku budú dôvody, prečo má krízový naďalej platiť. Koalícia a hlavne Matelkovci sa príšerne boja predčasných, vedia, že pre väčšinu z nich by to bol koniec. Zvyšok koalície sa bojí rizika - aj keď vedia, že pri jasnej podpore médií by asi z KDH a Progresívcami znovu vo voľbách mohli uspieť. A ak by sa tiež médiá - len od nich to záleží, lebo Slovač rada zabúda a rada podlieha emotívnym hereckým výkonom a-la Matovič - zamerali aj na likvidáciu Matoviča - nemusel by sa do parlamentu vôbec dostať a jeho hlasy by dostali iné pravicové strany. Lenže ako vravím - nechcú riskovať - ale opozícia silnie a ktovie, čo bude za pol roka.