Lenže jednoznačne svojvoľné a nezákonné postupy Matoviča pri riešení uzatvárania zmluvy o Sputnik, o čom nikto ani z koalície nevedel a čo je v zmluve, nevedel ani ten, čo ju podpisoval ? To je porušenie viacerých zákonov a nariadení !! A odôvodňovať to ako to robil Matovič - veľkou ruskou dušou a je dôležité čo sa povie, nie čo je napísané - to je priam zločin proti vlastnému státu ! Ten chlap je zrelý na zatknutie a vyšetrovanie jeho nezákonných postupov ! Názory, že dovezenie a očkovanie Sputnikom je dôležitejšie ako to, za akých podmienok sme to kúpili - je totálne zvrátené, Matovičovské. Áno, je dôležité ho doviezť a očkovať - ale nie brutálne porušovať zákony, ako to robí Matovič ! Sám hovoríš o pravici - ale pritom podporou Matoviča a jeho psychopatických výčinov ju vlastne držíš nad vodou ....

