No dobre ale odkiaľ to vieš ? Z média "to vie každý"? Alebo z agentúry Sherlock Holmes ?
No dobre ale odkiaľ to vieš ? Z média "to vie každý"? Alebo z agentúry Sherlock Holmes ?
Heger predsa nemôže klamať. Veď je hlboko veriaci človek a má to zakázané. On len opakuje slová svojho šéfa.
Počuj, zobral Matovič komplet Sputnikovskú agendu na seba ?? Okrem neho nikto nič nevedel, ani z koalície. Možno Krajčí. Tak potom je komplet za všetko zodpovedný - tie jeho hry s nepoznaním zmluvy je len primitívne kľučkovanie, dráma s jedným hercom bez scenára a réžie.
No ja som ten dojem nemal. Tváriť sa, že neviem, čo je to zmluva - hlavne keď všetko beriem na seba - je ťažká stupidita. Ak mu veríš, musíš mať rovnaké kvality ako on - alebo si niekto z Oľano ....
Súhlasím, síce mám na Blahu svoj názor ale porovnávať ho s Matovičom ?? Matovič vlastne ani neovláda spisovný jazyk ! Teda rovnako ako Heger ...
Máš pravdu. Len je otázka, či sú platení z Oľano alebo naozaj tak "verní" tomu jednoznačne klamárskemu psychopatovi. On nevidel zmluvu ! Kto tomu môže veriť ? Naozaj je z pomocnej školy ?
Ty veríš celému tomu divadlu, čo pre verejnosť Matovič usporiadal ? On na teba kašle, na každého - jeho zaujíma len on sám. Všetky info o Sputniku v prospech Matoviča zmanipulovalo Oľano. Klamal pri plošnom, klame aj teraz. Pozri si všetky jeho existujúce videál. Ak mu aj potom veríš - si strašne naivný ...
Kto verí Matovičovi je ťažký naivák. To, čo ti Matelko zavesil na nos si zhltol aj s navijákom.
Oľano musí stáť za Matovičom. Kde inde by zohnali taký flek za ničnerobenie ?
Hm a vidím, že je to zase len kšeft. Zostáva len vyčistenie počítača od cookies a dať pozor na to, čo klikneš.
No kruci skúsim to. Nič proti normánym obrázkom ale to blikanie vnucujúcich videí mi fakt unavuje oči. A často aj prekrývajú text.
Rastislav - jedno ti musí byť jasné. Obvinenie bez dôkazu nemôže žiadny súd akceptovať !! Tvoje vyjadrenia sú teoretické, čo by malo byť ale nie to, čo naozaj bolo. A keď tvrdíš, že nepoznáš pravidlá - a mám dojem, že ho aj málo pozeráš. Inak by si vedel, že v každom ! stretnutí je tých "konverzácií" medzi hráčmi strašne veľa. Máš domácu úlohu : pozri si nejaký ligový alebo Uefa zápas v telke !
Presne tak. Za likvidačný zákrok na brankára a zbitie hráča na štadińe - všetko jasne dokázané, dostali menej ako za nedokázané rasistické vyjadrenie. Každý normálny súd by pri existujúcich dôkazoch slávistu oslobodil a dotyční by boli radi, keby dostali podmienku. Bohužiaľ, táto tendenčná zvrátenosť sa aplikuje aj u nás ...
Je to naozaj poburujúce. Bez faktického dôkazu - len podľa tvrdenia akože postihnutého - niekoho odsúdiť. Neznášam rasizmus ale toto nie je boj proti rasizmu, to je účelová karta, ktorá sa vyťahuje, keď je to niekomu vhod. Obvinenie - samé frázy bez konkrétnych dôkazov.
Koho - ešte stále má tých svojich 10%. Je veľa ľudí jeho typu, ktorí ho fanaticky uznávajú a to, čo nám na ňom vadí považujú za jeho prednosti. Na tých dogmatikov treba pôsobiť vo svojom okolí - tu v debatách sú to len platené nicky.
Inak naozaj zbytočný emotívny článok - neznášam Matoviča - ale tu je to asi tak - udrite si.
Hmm, si prečítal som si dole príspevky. Vidím, že veľa ľudí opäť naletelo Matovičovi na jeho osvedčený scenár – z plošného - spasiteľský nápad, jediný možný, bez akejkoľvek alternatívy - vtedy obmedzenie širenia Corony. Typicky - veľa emócii, fráz, nepripustil žiadne námietky - vynadal každému kto nesúhlasil, či už z koalície alebo opozície, resp. prezidentke z vraždenia nevinných. To si predsa musí každý pamätať. Odrazu z ničoho nič bolo plošné pod kobercom. Teraz sa deje presne to isté. Nová téma záchrany svojho narušeného Ega - masírovanie Slovače cez Sputnik. Vedel, že o toto očkovanie je u ľudí žiadané, tak opäť sa zahral na spasiteľa a samojediný sa rozhodol zachrániť Slovensko. Vývoj situácie nie je treba popisovať. Jeho antickú drámu za účasti jediného herca mu opäť zožralo opäť kopec naivných, ktorí mu veria, že to, čo tak pateticky prednáša v médiách myslí úprimne. Perfektne hrá úlohu poníženého mesiáša, ktorý má len jeden cieľ, zachrániť národ pred vyhynutím na pandémiu.
Presne tak. Veľmi často som sa v noci vracal domov cez také kritické miesta - vždy keď som z diaľky niečo také zaregistroval - okamžite som stiahol na tých 20 a nikdy nebol problém. Za sebou som samo - nikdy nikoho nemal. Tí rýchlejší vás v noci okamžite predbehnú.
Odporúčame