Len tak mimochodom - odkiaľ máš ty tak zaručené informácie ? Mám dojem, že takmer 100% Slovače je viazaných výlučne na správy z médií - ktoré môžu byť modifikované svojím majiteľom resp. od politikov, ktorým naozaj nie je prečo veriť. V týchto debatách je neskutočne veľa odborníkov, ktorí poskytujú „zaručene“ pravdivé info - že až. Osobne viem, že na túto problematiku nemám tak sa k tomu priamo nevyjadrujem. Skôr ma zaujímajú nezrovnalosti, ktoré politici zo seba vypotia počas tejto Sputnikovskej kampane. A je toho dosť.

