Pred niekoľkým rokmi som čítal podrobnejšiu verziu tejto nešťastnej udalosti - vraj skákali dvaja, ten druhý to vraj prežil. Dokonca tam bolo aj vyjadrenie lekára - vraj v spôsobe ako skočil si vraj nevyhnutne pri páde musel zlomiť väzy. Ten druhý mal namále, ale vyliezol. Trochu sa mi to s tou identifikáciou nezdá - vtedy pitvy takýchto prípadov boli povinné, a aj keď sa vtedy ešte dna nezisťovala - ale bolo dosť možností identifikácie - určite zuby.

