Keby sa to riešilo vo vláde, konzultovalo s expertami, poprípade ako mediálna téma s verejnosťou dalo by sa to stráviť. Ale takto šlo v podstate nezákonnú akciu jednotlivca. Ani premiér nemá právo niečo také riešiť sám. Pre neho to nie je principiálny problém - že nebude vakcína pre Slovákov ale utrpela jeho ješitnosť, jeho ego je urazené a všemožne sa snaží o nejakú rehabilitáciu. Opakujem - patrí do ústavu.

