Absolútne nerozumiem debatérom, ktorí kopú do odborníkov a robia z nich za ich názory takmer ľudské hyeny. Čo vlastne chcete ?? Dobre to včera povedal Raši - veď očkovanie Sputnikom je u nás schválené !! ministrom zdravotníctva a to platí !! Stačí, keď vláda uvoľní uskladnené zásoby Sputnika - a kto chce, môže sa dať očkovať ! Útočiť treba smerom ku vláde - po legislatívnej stránke to majú OK - tak na čo čakajú ?? Teraz už kvôli Sputniku nie je vládna kríza, všetci ťahajú za jeden povraz - tak nech Sputnik uvoľnia k očkovaniu ! Títo odborníci hovoria len svoj názor ale zablokovať očkovanie nemôžu - všetko závisí od vlády !! Tak prosím – kopať do Matoviča a do vlády, prečo sa ešte Sputnikom neočkuje ?? Ale mám silný dojem, že okrem Matoviča sa aj komplet vláda bojí možného rizika –a zdržuje to, ako môže. Testovať Sputnik nedal Fico ani Pelle ani Kotleba ale oni sami !!

