Niektoré médiá hovoria tejto mega-zmene rošáda ... Kto hrá šach, vie čo to je. Ale - napriek presunu - kráľ zostane kráľom a veža vežou. Tak je to presne aj teraz. Kráľ nepadol - žiadny mat. Zatiaľ víťazí. Dokedy ?
Niektoré médiá hovoria tejto mega-zmene rošáda ... Kto hrá šach, vie čo to je. Ale - napriek presunu - kráľ zostane kráľom a veža vežou. Tak je to presne aj teraz. Kráľ nepadol - žiadny mat. Zatiaľ víťazí. Dokedy ?
Už je to tu moc krát - ale aj tak, Výborný termín !
Presne tak. Ešte včera k dispozícii bolo. Ale z tisícov počítačov ho nezmažú.
Video nie je k dispozícii
Toto video už nie je k dispozícii. Informačné centrum Spoločenstva pri Dóme sv. Martina si nárokuje autorské práva
Kto si nepozrel blúznenie Hegera na you tube -už nemá šancu.
Video nie je k dispozícii
Toto video už nie je k dispozícii. Informačné centrum Spoločenstva pri Dóme sv. Martina si nárokuje autorské práva
Hegerove dogmatické video o duchu svatom už neuvidíte.
Video nie je k dispozícii
Toto video už nie je k dispozícii. Informačné centrum Spoločenstva pri Dóme sv. Martina si nárokuje autorské práva
A už je zablokované, dalo sa čakať. Takéto je vysvetlenie :
Video nie je k dispozícii
Toto video už nie je k dispozícii. Informačné centrum Spoločenstva pri Dóme sv. Martina si nárokuje autorské práva
Ako malý si asi nečítal knihu Nevedkove dobrodružstvá - nick je len počeštený variant. Dotyčná hlavná postava dosť verne odráža správanie a myslenie nášho ex-premiéra. Ale v knihe sa Nevedko časom "vypracoval" - čo u Matoviča je absolútne vylúčené ...
Zvykni si. Jeden náboženský fanatik odišiel - Krajčí, jeho video na you tube nie je, ale mám ho, no a ten druhý nám momentálne vládne. Pre mňa toto video úplne stačí. Ak začne presadzovať svoje predstavy do zákonov, či do ústavy - ďakujem pekne.
Nerozumiem, čo tou individuálnou návštevou myslia. Budú rady na vstup ako pri testoch ?
Ale zopár ľudí to po jeho amnestii neprežilo. Manželka sa bála púšťať naše decká niekoľko týždňov samé do školy ...
Vďaka za adresu, stiahol som si. Robím si politickú filmotéku - už od revolúcie.
Nie vtedy sme my zo Súmračnej boli ticho (či fašista z Bystrice - mám dve možnosti). Nebolo prečo kričať, všetko bolo ok. Ale keď tvoji milovaní spustili v spolupráci s médiami, soc. sieťami, hercami a sfanatizovanými davmi na námestiach - totálny chaos, ktorý v réžii tvojich milovaných trvá doteraz. Keby to nemalo tak tragické dôsledky pre blízku budúcnosť - môžem povedať, že sa aj dobre bavím. Tie dialógy ako Sulík je idiot a vrah - a na druhej, pozývam ťa domov na pizu - sú okrasou tejto vlády.
To, čo vravíš by platilo, keby sme predpokladali, že prezidentka je svojprávna. Myslí so to strašne veľa Slovače, dokonca ju berú ako výbornú prezidentku - v tomto ohľade médiá odvzádzajú svoju prácu perfektne. Aj pán Leško sa fakt snaží. Ale - Čaputová má dosť ohradené mantinely v ktorých môže pôsobiť v rámci svojho vedomia a svedomia. Je to telom i dušou Trubanovka - a musí dodržiavať svoje záväzky voči tým, ktorí dostali nenápadnú Popolušku z pezinskej skládky na prezidentský trón.
Škoda, že neexistuje tipos v politike. Som presvedčený, že v krátkom čase sa pán Matovič opäť vyfarbí a zahlási jeden z tých svojich klenotov. V médiách sa hovorí o prehre opozície. Naopak, je to len predĺženie agónie, ktorá môže opozícii len a len vyhovovať. V pokoji si dozbierajú referendové hárky, počkajú na ešte výraznejší pokles vládnych preferencií, a počkajú si na nejaký výrazný exces Matoviča . Tu by so vsadil 10:1 - že sa táto znovuzložená vláda do mesiaca opäť rozháda.
Máš tu dva príspevky. V obidvoch len hlúpe urážky. Rovnako ako aj ten tvoj spoludebatník. Obaja len bloggera napádate - ale ani náznak diskusie, snahy o logické vyvrátenie vyvrátenie jeho tvrdení argumentami, ktorými by ste dokázali, že to, čo píše nie je pravda. Len ako vás oboch poznám - nerobíte to. Len obviňujete každého buď zo smeráctva alebo fašizmu, kto nesúhlasí s vaším "bohom". A opakujem, až príliš často ste nepríjemne vulgárni, čo diskvalifikuje každého debatéra a poukazuje na isté IQ.
Byť ticho je niekedy podstatne viac ako sa vykecávať. To robí ubolene a s radosťou terajší ex-premiér, ktorému doteraz ubližoval celý svet. A myslím si, že ich vymenuje - ale veľmi chladne - žiadne úsmevy, možno len so skonštatovaním aby nesklamali. To bude asi vsjo.
Len toto treba vysvetliť jeho fanatickým prívržencom - nie členom Oľano, tam je to pochopiteľné. Tým 13% jeho skalných a teraz už aj Sulíkovcov. Ide sa zmierovať doma pri pize - to je odporné. Hnus.
Za prúšvihy teraz už sa nebude mať koalička na koho vyhovoriť. Bude to kolektívna vina. A pri ich kompetentnosti som presvedčený, že prúšvihy prídu skôr, ako si myslíme. Už len to - jazykový exper Matovič bude musieť chodiť na porady ekonómov v rámci únie ! Tam nie sú tlmočníci a nepomôže van tajm nekst tajm ... Hanba ....
Hrá len jeden. Po víkende vidieť, že v koalícii je len jeden pán. Všetci ostatní sú len štatisti a marionetty psychopatického blázna. Slovensko je v tomto svetový unikát. Mussolini, Hitler, Stalin, Matovič ...
Najkrajšie na tom je, že po tom všetkom ho Sulík pozýva k sebe na pizu !! Takáto arogancia voči ľuďom je neskutočná.
Odporúčame