Je to jeden kšeft aj s Popoluškou. To, že o štátnych financiách bude rozhodovať niečo biele u neho doma - vedia všetci, ale korytá sú korytá. Nechutné.
Je to jeden kšeft aj s Popoluškou. To, že o štátnych financiách bude rozhodovať niečo biele u neho doma - vedia všetci, ale korytá sú korytá. Nechutné.
Len teraz ? Buď uistený, že tak urobí. Ona sa nepýta tých dole - čo má robiť. Na to má svojich vlastníkov, ktorí z Popolušky urobili prezidentku.
Urobí presne to, čo dostane prikázané. Veľa fráz, veľa očakávaní. A pekne ich všetkých znovu schváli.
Tam sa teraz budú riešiť odteraz finančné záležitosti. Jeho súkromný ekonomický poradca ľavou zadnou zvládne aj finančné problémy tohto štátu.
Aj tak som zvedavý, ako to chcú vyriešiť po formálnej stránke. Len tak im Čauputka vymení dekréty a hotovo ? To sa dá ? A ak nie, tak psychopat začne dupať nožičkou - či ako ?
No na slalom to nie je dobré prirovnanie. Keby bola zjazdárkou - nepoviem.
Vlhovci by sa mali poobhliadnuť po niekom inom. Zdá sa, že chce vydierať. Nie je jediným a najlepším. A je asi aj nervák .
Myslím si, že dobrý postreh. Keby boli voľby teraz - ešte by Sulo z toho dosť vytĺkol - takto po najbližších "prúseroch" stratí. Len sa bojím, že juntu začnú opäť držať médiá ...
Vsadil by som sa, že to bez problémov odklepne. Samozrejme zaobalí to do spústy fráz a svojich očakávaní ako to vždy vraví - ale nič nové nepovie. Aspoň sa trochu viac nabehá a konečne schudne.
Bolo to úplne naopak. Vždy v minulosti psychopat prefackával Sulíka. Pri ich poslednej krátkej dohode aj Sulík aj poznamenal - že to bolo "pracovné". Po víkendovom pracovnom fackovaní Sulo opäť na čas sposlušnel. Ale som presvedčený, že nás ešte čaká dosť srandy - samozrejme na náš účet ...
Koniec koaličnej krízy ? To je len ich zbožné želanie ! Je to len agónia na pokračovanie. Oslavné výroky na fantastického Hegera. Čakajme cirkevné návrhy do zákonov a ústavy. Tento dogmatik je toho schopný.
Áno, to je ono, len tak ďalej. Dobrá práca, už sa vylepšuješ. Ešte by si mohol niečo do Pelleho.
Heger. Pripravujte sa na nové časy. Ideológia víťazí. Treba večer meditovať s duchom svatým.
Koľkokrát ti bolo povedané, že sa nemáš priznávať, že robíš u nás. Aké zamietneme ! To je vlastne tvoj názor - uvedom sa ! Za čo si platený ??!
Na koho strane si ?! To nie je fér. Viluško vynadaj mu ! Už si v službe !
Konečne si prišiel. Za čo si platený? Už sa tu diskutuje zopár hodín. Potrebujeme aj tvoju pomoc. Chceš aby tu na nás kydali tí zo súmračnej !?
Prepáč len jedno - chceš povedať, že Heger nebude naďalej poslúchať svojho šéfa ?? To je sci-fi.
Ha, povedal som ti, že aby si obtelefonoval aj ďalších. Si tu sám. Takto naša dohoda nevyzerá hodnoverne. Viac sa snaž, dohodnutá odmena má svoje podmienky !!
No ja sa postiť nemienim. Heger by to asi chcel - ale nepatrím k jeho "ľuďom".
Ty nemáš rád Popolušku z Pezinka !
Odporúčame