No nádhera ! To, čo sa u nás deje je neuveriteľná debilita ! Ale v pohode, Toto riešenie by malo uspokojiť občanov. Smiešne, parádne ich rozzúri. Len tak ďalej - naša zlatá junta ! Spočítame vám to v predčasných, ešte zopár takýchto hovädín a máme ich tu ! Heger ako premiér ? To už si môžeme doma zriadiť malé oltáriky a večer vyzývať ducha svatého aby nás ochránil pred ... Heger nie je nič iné, ako Matovičova marionetta. Uviíme čo Sulo, ak je normálny, nebude s tým súhlasiť.

