Myslím si, že tento pán má sto percentnú pravdu. Každý to vidí, ale aj tak si môže robiť čo chce.
Myslím si, že tento pán má sto percentnú pravdu. Každý to vidí, ale aj tak si môže robiť čo chce.
A poradil sa Heger o tom aj vo svojej komôrke ?
Kto sa háda ? Ale vyjadriť svoj názor môže. Robili tak Kováč, Schuster, Gašparovič a aj Kiska. Prečo by nemohla Čaputka ?
Z týchto dvoch, čo vystupujú v tomto videu - si jedného vážim. Ktorého ?
Nechápem, ako môže niekto - takto vehementne obhajovať toho blázna. Jedine on sám seba ! Nie si on ??
A keď nie, pozri si : https://www.topky.sk/cl/10/2085085/Matovic-m…
Heger je náboženský fanatik. Divím sa, že si z pred diskusiou nepokecal so svojím radcom.
Odkiaľ to berieš ? Krachujúci drobní podnikatelia by ti to vysvetlili. Korona odíde a nebude čo jesť.
Len nenapraviteľný optimista môže čakať, že sa prestanú hádať. Na dva dni možno. Potom to začne znovu. Pravdepodobne už ani oni neveria vo svoju vybájenú štvorkoalíciu. Niektoré médiá ešte zúfalo sa snažia veriť v to, čo vytvorili a udržiavať to za každú cenu - ale zázraky sa nedejú. Len sa predlžuje agónia. A znechucovanie občanov.
Teda - len ja a ty. Ješitný talian. Čo je jeho do toho ? Robí to zadara ? Asi by chcel kecať aj do iných vecí ako trénovania. To akú má psychiku - tak je to prakticky so všetkými ...
Pekná papuľka ale asi nemá prachy na jedlo ...
Na tému Heger mi absolútne stačí toto. Ak by ako premiér pretláčal do zákonov a ústavy ich predstavy-ďakujem Inak vo videu tvrdí, že je katolík ...
Starý Vlha - 55 rokov ?? Ale aj tak som nepochopil, čo ten talian chce. Ak sa cíti neuznaný - čo už. Taliani sú taliani.
Ale ale, Oľano zožralo všetku múdrosť sveta a od nich závisí točenie zemegule. "nemôže formálne odstúpiť, pretože tým by odišla aj celá vláda a krajinu by nemal kto riadiť," Toto tvrdenie je až smiešne trúfalé. Nebojte sa páni - aj bez Oľano to pôjde. A nepomôže im ani vrtichvosť Remiška.
Ó - tomu sám neveríš. Daňový podvodník v stojí v ceste podvodníkom. Sám si na tie prachy brúsil zuby. Ak veríš Matovičovi po tom všetkom, si buď naivný alebo ním platený. Ale tvoj názor mu flek nezachráni, našťastie.
Hlúposť. Aby bolo Ičkovo ego spokojné ? Ale fajn, túto vládu odmietam. Nádherne sa rozbíjajú. Všetci frázujú, chcú pokračovať v boji proti mafii - ale v podstate sa len zúfalo držia koryta. Akákoľvek rekonštrukcia vlády je bez šance. Prajem im v ich súboji ešte veľa týždňov ! To bude opozícii stačiť.
Nuž skočil po Réwayiovi odzadu. Nemal šance sa poriadne brániť ...
Keby si bol trochu objektívny - tak podotkneš, že títo dnešní sa vôbec nesnažia vôbec nič tutlať. Bolo by dosť dlhé vymenúvať, čo všetko dokázali priamo pred očami verejnosti - meniť zákony, ústavu a podľa svojich potrieb aj prispôsobovať pre svojich Len stačí porovnať ako platia Coronové obmedzenia pre nich samých - samé porušenia a výnimky - a čo platí pre obyčajnú Slovač. A verím, že raz vyplávajú na povrch aj ich zlodejské aktivity. Čakajme - bude to.
Nuž také detaily. Som strašne zvedavý na proces. Tam odpadnú chcenia médií a politikov. Dúfam, že sa bude konať v zmysle prejavov nového generálneho. Ak je vinný - trest. Ak sa dokáže klamstvo svedkov - trest. A tiež dúfam, že v podobnom duchu budú prebiehať procesy s ďalšími zadržanými. To predlžovanie väzby mi pripadá, že nemajú dosť dôkazov a vedia, že v procese by neobstáli ... Prakticky skoro všetky obvinenia stoja na výpovediach kajúcnikov ... Či to bude stačiť v procese, je veľmi otázne.
Ono je dosť ťažko zbaviť sa nejako Matoviča a pritom zachovať štvorkoalíciu. To je sen médií - absolútne nerealizovateľný. Keby nebolí ochotné médiá - vláda padne.
Odporúčame