Padol ? Bude len recitovať, čo mu prikáže šéf - alebo nie ?
Padol ? Bude len recitovať, čo mu prikáže šéf - alebo nie ?
Stalo sa presne to, čo sa čakalo a čo Sulo chcel - dokonca aj menej - a odrazu je všetko v poriadku ? Že Heger nahradí Matoviča sa už dávno vedelo. Len sa špekulovalo čo s Matovičom. Odrazu je ministrom financií. To je niečo úplne iné, čo verejnosť očakávala. A asi to neprijme. Je to len odklad agónie. A nie na dlho. "Mafiosi " sa dohodli - zle to zneje pre leboficovcov - ale je to tak. Korytá zostanú. Ale - konflikty - budú. To nie je koniec. A navyše - pre opozíciu je takýto nelogický koniec v tenisovom žargóne - nahrať vysokú na sieti" - fantastický. Treba len čakať. V telke bolo počuť od lídrov strán veľa tráz - čo z toho bude - uvidíme. A ešte Heger ako premiér? Marionetta.
Tak, koalícia je späť. Sulík je srandista - a nemá chrbticu. Aj tak sa vyvadia znovu - som presvedčený.
Nds - ka bola vždy výborný flek na kšefty. Štát zaplatí - niekto sa nabalí na províziách.
O tom aj ja vravím. Nie je rozhodujúci názor, kto si čo myslí. Na to sú zákony. Rovnako ako to platí pre súčasnú vládu.
NDS ka je odjakživa štát v štáte. Tu nejde o to, či by to prežilo. Tu ide o právne aspekty - a tie oni ignorujú. Kto si pamätá na "vtáky mieru" vľavo na dialnici pri príchode do Bratislavy ? Sú odložené, vraj niekde budú. Ale už veľa rokov - tak isto dlh voči majiteľovi autorských práv.
Takéto filmy nepotrebujem. Stačia mi autentické filmové zábery na historických kanáloch. Niektorí, ktorí majú isté sympatie k Ndsap by si ich mali povinne pozrieť .... Len pre mnohých je taká Farma zaujímavejšia.
Nedá sa hlasovať. Nádherne upravené snímky. Teda jej labky ...
F1 - bola odjakživa o pretekárovi a aute. V prípade Hamiltona je to na 80%. Myslí mu to.
Mikas, tebe verím. Tvoj "dizajn" hovorí sám za seba ako zdravo treba žiť.
Bol by dobrý aj článok, čo nestíhal za rok Matovič ako premiér. Pomaly by som si na to trúfal aj ja. Ale určite sa mu podarilo zosmiešniť seba ale bohužiaľ aj Slovensko.
Už môžu tento článok vymazať. Heger nový šéf. Bude "farská republika".
No a už je to neaktuálne. Premiérom bude Konzultant s duchom svatým. S požehnaním Kollára.
Výborne, si aktívny ! Za to ťa predsa platíme ! Ešte by si si mohol všimnúť Kotlebu. Nielen Súmračnú ! Aj to je náš nepriateľ !
Máš pravdu. To je ono. Nič lepšie Slovákov nemohlo ani postihnúť. Aj my - mužíci a súmračníci sme ti uverili a nechceme ohroziť zbytočným frflaním svoje zdravie. A fakt sa zabávame. Len bohužiaľ - tri roky ... Týždeň ??
Nechaj ho Stanko je na našej strane. Len na to ide inak - svojimi príspevkami ešte viac nas-ra ľudí proti junte. Je to účinnejšie ako naše brblanie. Len nech píše takto ďalej ! Síce niekde na pive by dopadol asi dosť zle ...
Veď s tým psychopat ráta. Len to trochu spomalí jeho rozhodnutia - kým ich Heger prečíta.
Som zvedavý, ako to budeš komentovať tak za týždeň, keď sa im to začne znovu rozpadať. Ale v pohode, píš! Si nádherne kontraproduktívny - svojimi príspevkami ešte viac zvyšuješ averziu ľudí na Matoviča. Že si myslíš, že je to naopak - to už nechaj na iných. A toto je naozaj dobrá téma na ich nas- tie...
Lenže Matovič je duševne chorý ! To nevidí len ten, kto to nechce vidieť ! Už sa nám kvôli nemu smeje pol Európy !!
No čo, to čo jej povedia kamoši progresívci. Oni by radšej nové voľby ...
Odporúčame