Prieskum: Hlas by vyhral voľby, druhé skončilo Matovičovo OĽaNO
Nemyslím, že by ten prieskum bol dáko zmanipulovaný. Je fakt, že Fico odchádza a Pelle urobil dobre, že zdrhol a ako tak zachoval opozíciu. Médiá urobili perfektnú prácu ako pred vraždou, tak i po nej a Ficovci sa mohli len prizerať ako sa z nich zničohonič stávajú nepriatelia Slovenska a kriminálnici. Fico bude sakramentsky rád, ak mu do najbližších volieb zostanú percentá zvoliteľnosti. Opozícia vlastne neexistuje, tých 20 % Hlasu je minimum a Kotlebovci boli už dávno mediálne zlikvidovaní, sú fašisti, dosť, žiadna diskusia. Pre Matoviča je to zatiaľ super - môže si prakticky robiť čo chce, je jediným v štáte, čo rozhoduje prakticky o všetkom. Jeho správanie mi veľmi niekoho pripomína - dajú sa pozrieť v telke na Zoom alebo Viasat history dobové dokumenty, kde sa zdá, že niekoho až príliš kopíruje. Zo všetkých, čo s ním nesúhlasia, robí kriminálnikov, asociálne živly alebo aspoň hlupákov, čo nevedia, čo vravia - a pri ich likvidácii pomáha komplet štátna správa spolu s médiami.