S jedným súhlasím - Fico nemal ani trochu pudu sebazáchovy. Všetko je v poriadku, všetko je v poriadku. A nebolo. Situácia sa obracala v jeho neprospech - a jeho reakcie boli veľmi vágne. Nemal zabezpečené ani jedno médium, ktoré by ho naozaj podporovalo a mal na to. Keď ho RTVS začala otvorene likvidovať opäť chýbala primeraná reakcia. Potom prišla vražda a on nestíhal "klipkať očičkami" ako ho rýchlo zlikvidovali. Opozícia ho za pomoci médií tak sprofanovala, že sa stal symbolom zla u dosť veľkej časti Slovače. Uvedomuje si to aj Pellgrini a preto sa tak od neho dištancuje.


