Hmm, získame "prvenstvo" v boji proti kovidu a ekonomika skrachuje. A potom náš exhibicionista jednoducho odstúpi s výrokom - nebol som pochopený - voľte si Pelegriniho - a pôjde si v kľude užívať svoje ťažko zarobené prachy do politickej penzie. Nemal, nemá a nikdy nebude mať pocit ani tej najmenšej zodpovednosti za svoje konanie. Bohužiaľ veľa ľudí ešte "hlce" jeho frázovanie o zodpovednosti - a médiá mu v tom veľmi vďačne pomáhajú. Až príliš rieši minulosť - v poriadku - ale ekonomická budúcnosť je pre občanov Slovenska podstatne dôležitejšia.


