Bašternák – Kočner – Haščák? !
S článkom naprosto súhlasím - ale myslím si, že pre autora je to boj s veternými mlynmi. Ako článok na hlavnej stránke to nemôže byť ale ako blog to až tak nebezpečné nie je. Stačí si overiť čítanosť. To pre tých, čo rozhodujú, je na prvom mieste. Určite to nie sú politici - Ficom počnúc - Kiskom končiac sú len obyčajnými marionettami v rukách šéfov finančných skupín. Tí prakticky na 100% ovládajú média - a tie zase verejnú mienku. Slovač je vysoko zmanipulovaná - niekde zvolí bezvýznamnú aktivistku a v budúcnosti bude voliť kriminálnikov - ktorí však podľa médií - sú ok, kriminálnici sú tí, ktorí nevyhovujú našim šétom. Výborne to funguje, dobre vedia, čo majú pod kontrolou a čo nie. Bloggeri, aj keď známe osobnosti, nemajú prakticky šance. To autor tiež vie. Nevedel to jeden naivný mladý novinár, ktorý sa snažil za každú cenu presadiť a byť "niekto". To sa mu chudákovi asi aj podarilo, je niekto, ale celkom podľa iného scenára ako by určite chcel on. No uvidíme ...