Počuj, už si počul, že by magneťák (prehrávač, pre mladších) sám od seba niečo povedal ??
Počuj, už si počul, že by magneťák (prehrávač, pre mladších) sám od seba niečo povedal ??
To máš fuk. To sú voliči, ktorých sympatie sa pravidelne podľa okolností prelievajú z jednej strany do druhej. Samozrejme strany určitého typy a schválené médiami. Tí druhí sú buď korupčníci, fašisti alebo extrémisti - tu nemá seriózny volič čo hľadať ...
Prakticky každý bežný človek má informácie o čomkoľvek z médií. Alebo čo im cez médiá niekto predkladá. V tomto prípade je vidieť jasnú dvojtvárnosť - prakticky všetkých "mienkotvorných médií - vrátane RTVS. Keby to bolo naopak, už by sme mali plné médiá rozhorčených vyjadrení určitých známych osobností verejného života. Samozrejme by žiadali okamžité odstúpenie dotyčného z jeho funkcie už len pre podozrenie - samozrejme určite oprávnené. Ale teraz možno čítať len pochybnosti a bagatelizovanie. Uvidíme "co bude dál" ... Napr. túto správu som v bežných "mienkotvorných" denníkoch akosi nájsť nemohol. Som zvedavý, ako sa k tomu vyjadrí dotyčný denník - ak sa vôbec vyjadrí. https://www.lidovky.cz/domov/novinarka-denik…
Keď sú už také zdravé - nedočítal som sa, v akej forme je ich najlepšie jesť, aby to bolo najzdravšie ?? Určite to praženica nebude ...
Prečo ho potom tí tvoji nezabásli v rokoch 2010-12 ?? Asi aj preto, že smeráčka Rad. zvalila vládu. Však ?
Strašne sa rada predvádza. V Pravde má zrejme ctiteľa. Má tu viac "placu" ako v ostatných novinách dokopy.
No veď bude robiť modeling ! Hlavne na plavky. Veď postavu na to má bohovskú. Aspoň ona si to myslí ...
Tento prípad by mohol byť - ale len mohol - byť pre verejnosť dobrým príkladom dvojakosti pristupu médií k sprostredkúvaní informácií. Ale médiá ťahajú prakticky komplet za jeden povraz - a verejnosť ho bude chápať ako ukrivdeného, niekým zámerne likvidovaného "slušáka". Presne tak, ako je to v prípade ex-prezidenta.
Tam je napísané seniorný - to znamená, že tam dospieval ? Inak zvykni si, že v súčasnosti platí na politikov dvojaký meter. Možno trochu pomôže volebné a povolebné "zemetrasenie" ale aj tak budú o tom, čo si myslieť a nemyslieť vždy rozhodovať vlastníci médií a ich sponzori.
Chlape, ty máš fóbiu na Bratislavu ! Už som ti to raz písal ale nechcel si pochopiť - o tom, aká je Bratislava, nerozhodujú bratislavčania. Tých pôvodných už skoro niet. Napr. večer v krčme je rodený bratislavčan tak každý siedmy, ôsmy ... Myslím tých rodených pred výstavbou Petržalky. Z tých špičkových to bol tuším len ten z Dúbravky a potom premiérka. Asi nič viac.
Hmm, nemáš šancu. Dnes je totiž demokratické to, čo určitá skupina ľudí vyhlasuje za demokratické. Ak nesúhlasíš, alebo nebodaj sa ozveš a pritom si verejne činný (na plebs kašlú) tak si okamžite za pomoci veľmi ochotných médií likvidovaný príslušnou nálepkou, ktorej sa tak ľahko už nezbavíš. Môžeš si vybrať - si - nacista, rasista, nacionalista, šovinista, xenofób, homofób, si netolerantný voči xyz - čo im vyhovuje a nakoniec dnes veľmi obľúbené najnegatívnešie slovo čo existuje - fašista ktoré sa veľmi "logicky" používa vždy na zdôraznenie niečoho negatívneho. Tú nálepku ti budú tak často mediálne prelepovať, že sa s tým stotožní aj väčšina populácie a ... si nahratý. Rovnako sa dnes s obľubou nálepkuje aj výrazom ako korupcia - ale to je už iná téma.
Hmm, vždy mali okolo 20%, teda niet sa čo diviť. Ale ako dlho bola pri vesle Radičovej vláda ? A prečo tak "dlho" ? Nad tým sa treba tiež zamyslieť.
Evita, mám dojem, že oponuješ len pre oponovanie - nie podľa práva a logiky. Ak máš vodičák, tak musíš vedieť, že policajt má plné právo ťa zastaviť - už keď len kvôli kontrole dokladov. Ak sa snaží ujsť - je podozrivý - všade na svete - a policajt sa ho musí snažiť zastaviť. Určite poznáš prípady, keď podobných frajerov síce polícia nestíhala - ale skončili aj tak tragicky. Takýto "zodpovedný" vodič mohol toho cestou toho popáchať všeličo, nie je treba vymenúvať.
Niektorí diskutéri sa snažia policajta "zatracovať" - niekto tu píše, že vraj policajti vedeli o koho ide - z článku som to nevyčítal. A keď nevedeli - mohol to byť naozaj hocikto - aj vrah. " Podľa neho na prenasledovanie vozidla a použitie služobnej zbrane nemal policajt vážny dôvod." Neviem, či by sa s takýmto tvrdením prokurátora stotožnili policajti iných európskych krajín - asi by konali rovnako. Obhajovanie nezodpovedného chalana - aj keď skončil tragicky - nie je namieste. To tvrdenie prokurátora by niektorí mohli pochopiť tak, že polícia ich vlastne ani nemá právo zastaviť, keď sa neporušujú dopravné predpisy. A to je scestné.
Niektorí diskutéri sa snažia policajta "zatracovať" - niekto tu píše, že vraj policajti vedeli o koho ide - z článku som to nevyčítal. A keď nevedeli - mohol to byť naozaj hocikto - aj vrah. " Podľa neho na prenasledovanie vozidla a použitie služobnej zbrane nemal policajt vážny dôvod." Neviem, či by sa s takýmto tvrdením prokurátora stotožnili policajti iných európskych krajín - asi by konali rovnako. Obhajovanie nezodpovedného chalana - aj keď skončil tragicky - nie je namieste. To tvrdenie prokurátora by niektorí mohli pochopiť tak, že polícia ich vlastne ani nemá právo zastaviť, keď sa neporušujú dopravné predpisy. A to je scestné.
Včera mi toto dva krát vymazali ako reakciu na istého diskutéra. Nechápem prečo, môžu aj tretí krát ...
Hmm - volič ... Choď večer do hociktorej krčmy a počúvaj, chod na futbal - dívaj sa a počúvaj, navštív "špeciálnu" dedinu - dívaj sa a počúvaj (ak budeš môcť), choď do niektorej oravskej či inej dediny a porozprávaj sa s domácimi - Kiska ? Taký dobrý človek ! Súcití so starými ľuďmi a chápe čo je to chudoba ! Alebo ísť do istej väčšej firmy so sídlom v Bratislave - Kiska ? Podržať, bude ešte užitočný ! --- Toto všetko sú budúci voliči a nie je ich málo. Kto z voličov si dokáže udržať odstup od médií a snažiť si utvoriť na situáciu vlastný názor bez ohľadu na to, že je to dosť ťažké ?... Preto budú voľby "pochúťkou" pre politológov.
Radšej takého ochlastu ako tú našu marionetu na nitkách finančných skupín ... Vie tak dojemne frázovať, že dá fleka aj tým pánom pred 89 tym.
Hmm - volič ... Choď večer do hociktorej krčmy a počúvaj, chod na futbal - dívaj sa a počúvaj, navštív "špeciálnu" dedinu - dívaj sa a počúvaj (ak budeš môcť), choď do niektorej oravskej či inej dediny a porozprávaj sa s domácimi - Kiska ? Taký dobrý človek ! Súcití so starými ľuďmi a chápe čo je to chudoba ! Alebo ísť do istej väčšej firmy so sídlom v Bratislave - Kiska ? Podržať, bude ešte užitočný ! --- Toto všetko sú budúci voliči a nie je ich málo. Kto z voličov si dokáže udržať odstup od médií a snažiť si utvoriť na situáciu vlastný názor bez ohľadu na to, že je to dosť ťažké ?... Preto budú voľby "pochúťkou" pre politológov.
Hmm - volič ... Choď večer do hociktorej krčmy a počúvaj, chod na futbal - dívaj sa a počúvaj, navštív "špeciálnu" dedinu - dívaj sa a počúvaj (ak budeš môcť), choď do niektorej oravskej či inej dediny a porozprávaj sa s domácimi - Kiska ? Taký dobrý človek ! Súcití so starými ľuďmi a chápe čo je to chudoba ! Alebo ísť do istej väčšej firmy so sídlom v Bratislave - Kiska ? Podržať, bude ešte užitočný ! --- Toto všetko sú budúci voliči a nie je ich málo. Kto z voličov si dokáže udržať odstup od médií a snažiť si utvoriť na situáciu vlastný názor bez ohľadu na to, že je to dosť ťažké ?... Preto budú voľby "pochúťkou" pre politilógov.
Odporúčame