Kauza Gorila je definitívne víťazstvo Smeru!
Hmm, ale kto má v hrsti médiá, tak ten má tiež v hrsti myslenie väčšiny Slovače. Zvolia takmer neznámu aktivistku, budú voliť stranu kriminálnika. Väčšina ľudí si vystačí so správami v televízii, resp. naberie zaručené informácie kde-kade v robote, v krčme ... Tých pár frflošov na blogoch nemá šance. To vidieť aj v diskusiách - veľa zmanipulovaných, resp. určite aj niekým platených diskutérov. Fica cez verejnú mienku určite odstavia. Vo voľbách zvíťazí opozícia a vytvoria nádhernú účelovú koalíciu - na je trvanie by mali stávkové kancelárie prijímať tipy. Do volieb si ešte užijeme veľa humoru.