Hmm - volič ... Choď večer do hociktorej krčmy a počúvaj, chod na futbal - dívaj sa a počúvaj, navštív "špeciálnu" dedinu - dívaj sa a počúvaj (ak budeš môcť), choď do niektorej oravskej či inej dediny a porozprávaj sa s domácimi - Kiska ? Taký dobrý človek ! Súcití so starými ľuďmi a chápe čo je to chudoba ! Alebo ísť do istej väčšej firmy so sídlom v Bratislave - Kiska ? Podržať, bude ešte užitočný ! --- Toto všetko sú budúci voliči a nie je ich málo. Kto z voličov si dokáže udržať odstup od médií a snažiť si utvoriť na situáciu vlastný názor bez ohľadu na to, že je to dosť ťažké ?... Preto budú voľby "pochúťkou" pre politilógov.


