Len ma stále udivuje, odkiaľ má N-ko tieto informácie, ktoré by mali byť v absolútnom utajení a prístup by mali mať iba vyšetrovatelia. To je neskutočná paranoja - N-ko v snahe o dosiahnutie zákonnosti - brutálne zákon porušuje a pritom si to musia ! uvedomovať. Navyše vyšetrovatelia neuveriteľne čušia - buď by sa mali ohradiť, alebo niekoho udať za vynášanie informácií. To je hotové Kocúrkovo a je typické pre Slovač, že predložené "koláčiky" pokojne papinká a berie to ako overenú realitu. Tu sú naozaj potrebné nové voľby a víťazstvo opozície aby začali pregĺgať - toto sme chceli ?? Bez toho to asi nejde.


