DPA: Maďarsko hrá s EÚ a MMF nebezpečnú hru
Albáncom územie Kosova z morálneho hľadiska istotne nepatrí len preto, lebo sa nekontrolovane premnožili. Ale čo povedať na adresu Maďarov, ktorých predkovia sa kedysi nezvaní dovalili do Európy a odvtedy tu spôsobujú len problémy? Tí si privlastnili zem našich predkov, ktorí vtedy žili na súčasnom maďarskom území, pomiešali sa s nimi a potom celé stáročia systematicky VYKRÁDALI archívy a drancovali našu ľudovú klenotnicu a tie DUCHOVNÉ poklady vo svete NEHANEBNE vydávali - a stále vydávajú - za svoje. Zdá sa im urážlivé, keď sa povie pravda? Len pravda môže neokrôchaných a nesvedomitých ľudí zastaviť.
Dnes si mnohé etniká vo svete mylne namýšľajú, že majú právo dožadovať sa nadvýhod len preto, lebo sú AGRESÍVNEJŠÍ a bezohľadnejší, než druhí. Ale to je naistejšia cesta ako na seba privolať pohromu. Pretože dejiny dosvedčujú, že na každého psa raz príde mráz a že arogancia a BEZOČIVOSŤ nikdy nezostáva nepotrestaná.
Božie mlyny melú pomaly, ale isto...