Dzurinda a návrat etiky?
jan kurej
S tebou sa dať do diskusie to je ako posadiť ovos do kamenistej pôdy - nič nevyrastie - žiadny úžitok s tohto nebude!
Urážky vidíš tam kde nie sú - veď čo je už urážlivé na výrokoch:
Göbbelsov synáčik - teda označenie toho, kto žerie propagandu dnešných "médií"
Uljanov (pôvodné meno rodiny: ben Ulyach) bol tvoj brat - len reakcia na niečo podobné z tvojej strany
Si poriadne vymletý - reakcia akési prehlásenie, že vraj moje argumenty nemajú nič spoločné s pravdou.
Proste k "veci" ani ťuk (podľa vzoru Dzurindu), len sa zaoberáš sa nepohodlným nie príspevkom, ale prispievateľom.
A je mi známe akési meno František Kurej - najprv za Mečiarovej éry "odorár" (samozrejme proivládny) potom vstúpil do dzurindovej SDK, kde bol podozrivý z nejakej sprenevery. Ty, máš mnohé spoločné s týmto tvojím menovcom - tiež východniarom.