Weiss to urobil dobre - šetril Stocha (a vôbec "silnejšiu" zostavu) na ťažšie zápasy. Asi tak, ako keď sme v San Marine vyhrali iba 3:1 a potom sme dostali Poliakov 2:1. Alebo, keď sme prehrali s Angličanmi 0:4 a potom zdolali Česko 2:1.
Môj názor - musíme hrať so zabezpečenej obrany - nikde nie je napísané, že ak nám gól strelili Novozélanďania určite nám ho strelia aj Paraguajčania a Taliani.

