Ktosi tu vravel - VOLILI SME ICH A SKLAMALI SME SA....
No, tak vážení, tí ktorí ste ich volili - NEVIDÍTE SI NA KONIEC NOSA. Lebo tento "reformný", "antikoručný" hnoj na čele z hlavnou komediantkou čo nám teraz vládne - to nie sú NAŠI politici - to sú nastrčené figúrky zahraničných záujmov - "víťazov studenej vojny".
REFORMY nevedú nikam - takzvaná verejná súťaž a verejné tendre slúžia tomu, kto má viacej peňazí. Ja som za "utajené tendre", ja som za "proslovenský klientelizmus", kde by vopred bol vylúčený zahraničný uchádzač. Aby slovenský majetok čo v najmenšej miere padla do rúk nejakému monopolu typu US - Steel.


