Tak to sa teda veľmi mýliš!
Veď zverejnených bolo necelých 5% uniknutých informácií. Teda 1/20 všetkého - a naozaj zatiaľ ide o zverejnený nepodstatný BALAST. Niektoré nezverejnené informácie však budú mimoriadne cenné pre všetky tajné služby, ktoré v tomto svete niečo znamenajú. Ruská tajná služba sa o ne zaujíma a určite tam nenájde len ten balast.
A aj ono štvanie proti Assangeovi - zablokovanie kont jeho spoločnosti, napríklad - o čom to asi svedčí? Svedčí to napríklad o tom, že USA majú príliš dlhé ruky, že hrajú špinavo proti "hrozbe" a že nie sú celkom právny štát......


