Až my odovzdáme južné slovensko, dement.
Až my odovzdáme južné slovensko, dement.
Týka sa to aj južného slovenska?
A severokoréjskí vojaci v rusku spievali koledy, že.
Aká konfrontácia britov s rusmi? Briti to povedia ukrajincom a z ruských pltiek budú ponorky.
Daj v čom klame.
A ty si kde bol doteráz, že to nevieš? Predsa vyrobili bojových komárov, holubov, kačky a husi.
A azda, nie?
Vyúkové stredisko operátorov Rubiconu je tiež škola?
Ak si strelíš do hlavy, aspoň niečo tam budeš mať.
Nehovor to nahlas, lebo južné slovensko nemusí byť naše.
Čo bolo iné pred vojnou, tu na slovensku. Azda sa dokončila diaľnica do Košíc, opravili sa nemocnice, školy?
Pýtaj sa fica & co. Oni ti ukážu.
Niektorých ľudí, naučiť písať, by mal byť trestný čin.
Aj príslušnici Rubiconu, ak bývajú na internate, sú študenti?
Ja sa ti čudujem, že trpíš v tej fašistickej EU a neodsťahuješ sa do toho múdrého, dobrého a ešte neviem čo, ruska.
Odsudzuje sa aj útok na študentov Rubiconu?
Ja nepíšem, koľko stojí patriot, ja píšem to čo píšu ruskí blogeri o útoku.
Podľa ruských blogerov, tento útok na Ukrajinu stál 500 000$
To, akože, naozaj?
Odporúčame