Clovece, Ty stojis v stene? Ty si iny zazrak. Budes ako Fico, co uz nie je v polike od roku 2014. :D
Clovece, Ty stojis v stene? Ty si iny zazrak. Budes ako Fico, co uz nie je v polike od roku 2014. :D
Neplet si zenu so sliepkami. :D Zase prekrucas. :D A keby Ta nevzrusovalo bonzovanie, nebol by si ani komunista a ani STBak. :D
??? To si chcel prispiet tu, alebo si sa len tak vykadil?
Niekto aj mysli. :D To sa o Vas Kremlobotoch napisat neda. :D
Aj tam mozu rafinovat len cukor od Putina? Ked ste sa dezolati rozhodli, ze sa da rafinovat len ropad od Putina? :D
:D Naucit? Ty? Dalsi dobry vtip.
Samozrejme, ze ma zaujimaju. :D Robim si taku vedecku studiu v tom, kde je schopna zajst az fantazia chorych ludi, ktori tu prisievate. :D
Nie, ja nemam komplexy z fiktivnych veci. :D
Prave som sa dolu od dezolata dozvedel, ze rafinovat sa da len Putinjkova ropa. :D Ako je to mozne? Lebo vraj si mam pozriet nz Googlemaps nejake rury. :D Samozrejme na vine su frakcne kolony, nie teplota pri ktorej sa rafinuje. :D
No a samozrejme, ked raz mas nejaku technologiu, tak ju uz zmenit nedokazes. :D Proste lebo tak sa rozdhol nejaky hrasok, internetovy odbornik na COVID, geopolitiku a rafinaciu ropy. :D
Aha, takze sa Slovnaftka zapcha, lebo sa o tom rozhodol KREMLOBOT?
Frakcie sa oddeluju na zaklade teploty. Netrep sprostosti.
Rury nemaju rozmery z Tvojho prsta, ale pocita sa prietok pri danom tlaku. Z toho vypocitas potom rychlost prudenia media.
Takze trepes neskutocne sprostosti. :D
Idem sa pozriet na nove sracky. :D Rad sa pobavim na novych vtipoch. :D Stale sa dozvedam nieco nove. Same kremlobotie halucinacie. :D
Nemusim sa pytat. :D Staci citat Tvoje exkrementiky. :D
Nie nemozes, ale vdaka nam neSmerakom NEMUSIS. :D Za vodu sa totiz plati, no a Tvoje parazitne nepada z neba. :D Tak ako 5000 euro pre Estockovych parazitov
Ale jedno sa Ti spochybnit podarilo. :D Tvoj zdravy mentalny stav. :D
Ty nic nespochybnujes. :D Len trusis exkrementy kade-tade, ako sliepocka po dvore. :D
Vy ste radsej radili. :D Kocnerovi. otazka znie, kedy ho dostanete von z basy.
Niekto Dusevne nezvladne smradik z exkrementov, ktore vypustas, ako tie Tvoje milovane sliepocky kade*tade po dvore?
Pochodzakar je praca. :D Nemal by si sa stazovat. :D Ved aj ten na Teba robi.
Ty nieco nevies? Toko nehlej sebakritiky z Tovjej strany?! Sokujes.
Za to dakuj bohu. :D Nebyt mna, tak sa nesprchujes, ale kupes v rieke. :D Ako som pisal, socialka a invalidne nepadaju z neba. :D
Odporúčame