Sukromny zivot Simkovicovej Ta nezaujima? :D Preco Ta potom zaujima sukrtomny zivot opozicnych politikov? :D
Je zabavne, aky si oportunista a porkytec. :D
Sukromny zivot Simkovicovej Ta nezaujima? :D Preco Ta potom zaujima sukrtomny zivot opozicnych politikov? :D
Je zabavne, aky si oportunista a porkytec. :D
Nedostala podporu od obcanov. :D Trepes nezmysly. Podporu a to smiesny dostala SNS, ktora tuto ubohu kreaturu nominovala. :D
Cize tu hanbu, co zazivame po Ficovych vyjadreniach, ktore meni castejsie ako ponozky, tak tu si si nevismol? Alebo len nechcel vsimut? :D
Utocim na Teba parazita. :D Dochodcovia nieco museli v zivote urobit, co nie je Tvoj pripad.
Socialna demokracia v Smere sa stara o vlasnych mecenasov. :D Vam prtizivnikom dava odrobinky na moj ukor. :D
A ked si sedel niekde v statnom urade, ako darmozrac, tak si nic nevyrobil, len si sa prizivoval.
A co ste tu robili Vy posleneho 3,5 roka? :D Nejaku mas kratku pamat. :D
Mne je to jasne. :D Hlupaka ako je on, ani nedokazes inteligentne urazit, lebo to nema sancu pochopit. :D
Mily chlapce, nie som ako Vy, ze ma financuje nadacia. :D Ja chodim do prace a dane platim, neprizivujem sa na nich ako Ty. :D
Ficosmrad nam hanbu nerobi? :D
Pre dezolatov a ludi s nizkymi inteligencnymi schopnostami je urcite najlepsia. :D
:D To by si chcel vediet. Stalkovat ma, no a zistovat si o mne vsetko?!
Chlapce, keby som ja nepracoval, tak by si teraz nepisal na pocitaci, lebo by Ti ani nefungoval. :D
A nevypisujem tu hovadiny od rana, do vecera. :D Prihlasil som sa tu po dvoch tyzdnoch. To Ty si tu ako parazit cely cas.
Ak mi to napise dezolat ako si Ty, tak je to pre mna obrovska poklona. :D Sam sa uzivit nedokazes, ale ides mna posudzovat? :D
Takze dakujem za poklonu, aj ked mi je jasne, ze s Tvojimi mentalnymi schopnostami, asi tuto odpoved nepochopis. :D
???? Ty inteligent, si si nevsimol, ze tu sa nehovori, ale pise?
Vdaka tomu mojmu vdezlaniu a tomu ze pracujem, Ty neures od hladu. :D Tvoja socialka a invalidny dochodok nepadaju z neba. :D
Zabavne, ked o parazitoch statu pise dezolat na socialke, ktory zije z mojich dani. :D
Noze napis, co ste Vy vybudovali, alebo urobili pre tento stat? Okrem toho, ze ho defraudujete? :D
Mily dezolatik. :D Tvoj "zdravy" rozum Ti vravel, ze covid neexistuje, ze Putin nenapadne Ukrajinu, ze tam uz dva roky vyhrava. :D
Nevies rozoznat vymysly od pravdy. Len si objavil internet a ten je pre Teba konkretne zivotu nebezpecny, kedze z neho osprostievas. :D
Z coho Vy dezolati patite dane? :D Zo socialky, alebo invalidneho dochodku? Alebo Simkovicova z coho dostava plat? Nie z dani?
Co to melies chlapce? Tento stat nezije z Vas dezolatov, ale z pracujucich ludi, na ktorych Vy parazitujete!
Zabavne, ked dezolatizmus, defraudaciu a rozkradanie nazyvas pracou. :D
Ak by som vypadol do USA, kto Ta tu bude zivit? :D
Preco Ty nejde do zaslubeneho Ruska ale parazitujes tu na pracujucich ludoch?
Len to by musela ist ta Ciganikova za Rakuska. :D Simkovicova totiz mina peniaze v Rakusku. :D Na Slovensku sa len prizivuje. :D
Ano, Simkovicova, ktora sa rozdhola, ze bude urcovat kolko slovenskyj hudby pode v radiach. :D nastuduj si to chlapce. Alebo zijes tiez v inej krajine a inom state ako ona?
?????????????????????????????
Skus si to precitat este raz, kym z Teba vylezie dalsia kravina. :D
Chces mi tvrdit, ze ministersky plat nejde z nasich dani? :D
Odporúčame