Mne to pripomina problemy s migrantami. :D Pred volbami bioli obrovske a tito dezolati tento problem nafukovali. :D Ked nastupil Estok, tak nechtyil ani jedneho migranta. :D A dnes uz o migrantoch nie je ziadna rec. :D Dezolati totiz vyhrali volby, tak uz netreba gumovat hlavicky vôlicom Smeru touto hlupostou. :D


