Inak sa mi paci, ako vdaka internetu stupa Vase ego, len nie IQ. :D
Inak sa mi paci, ako vdaka internetu stupa Vase ego, len nie IQ. :D
:D A to mam nad Vasim dezolatstvom a prejavom hluposti plakat? :D
Samozrejme. :D Tu ziadny propagandista a dezolat nevolil tychto parazitov. :D Este sa aj hanbite samy za seba. :D
Nie konecne. :D Cicerko je asi taky orbonik ako si Ty. :D SAMOZVANY. INTERNETOVY. :D
Je to taky isty fabulant ako Ty. :D Co si si vymyslel, ze sa da infraziaricom dezinfikovat. :D Dokonca si si vymyslel BILABAKY. :D Mam pokracovat? Tvojich mudrosti, ako tychto tu cicerkovych je na nete kopa. :D
Uzasne, ako viete Vy dezolati pouzivat Google. :D Dlho si to trenoval? :D
Smajliky Ta rozculuju? Lebo textu nechapes? :D
Ako sa da chapat prejav Tvojej hluposti? :D Opastoval si nieco, no a k tomu si dolozil svoju fantasmagoriu. :D Uviedol si drist a neskutocny. :D Preto sa z Teba rehocem.
V pondelok si nikoho vyhladavat nebudem. Narozdiel od Teba, svoju odbornost neziskavam s pristupom na internet a Googlom. :D
Uslo im toho viac. :D Presne tak, ako Vam ich vôlicom uslo kriticke mylslenie. :D U Smerovôlica je tento Tvoj nick skor riadnou ironiou. :D
Myslenie nie je silnou strankou smradoSmerackych vôlicov. :D
No ja z principu odmietam chapat ludsku hlupost v Tvojich prispevkoch. :D Som nevzdelany urcite nie som Kuchart-casnik ako asi Ty. :D Co mam v hlave? No predstav si ze mozog, ktorym Ta vytacam a ktorym Ti oponoujem.
To, ze si nevies nieco vysvetlit nie je nic zvlastne. :D Pri Tvojich mentalnych schopnostiach je vobec zazrak, ze dokazes napisat suvislu vetu. :D Aj ked je to uplna sprostot, aklo si ukazal vo svojihc prispevkoch. :D
Vy ju sirite cely cas. :D Klamete, fabulujete a fabrikujete, tak ako v tom prispevku hore. :D Ty vyuceny kuchar-casnik toho casu na invalidnom dochodku, si zrazu odbornik na COVID, alebo take trestne pravo? :D Uzasne, co Vam vôlicom smradoSmeru dal internet. Pocit vsevedomosti. :D
Dalsi dezolat s odbornostou od COVIDU az po trestne pravo. :D
TO je fakt. :D Pre smeradosmerakov je kriticke myslenie vlastne nakaza a choroba. :D
Lenze tu vrazdu vysetrovali Smeraci. :D Preto to dopadlo tak, ako s Kuciakom,alebo Remiasom. :D Smeracky sudca rozhodol, ze skutok sa nestal. :D A vsetko ide dalej. Sudca zmenil fakty v tejto realite a vsetko je v pohode. :D
je zabavne, ze sa do bieleho domu chodil fotit Fici s Petkom, ale Americka skladka je niekto iny. :D Nakup F16tiek a americkych rtulnikov organizoval Smer, ale zradca je niekto iny. :D Fico robil pre Sorosovu Open Society Foundation, ale Soros plati niekoho ineho. :D Mam pokracovat? Alebo som tolkymi vetami prehrial Tvoj pretazeny mozocek? :D
Akoze sa neda? Vraha Daniela Tupeho nasli aj po rokoch. :D Akurat, ze sa po tych rokoch z neho stal vazeny obcan. :D Typicke pre Smerakov.
Dockazov o Smerackej zlodejine je viac ako dost. :D Problem je len ten, ze Fico musel rychlo zurist Specialnu prokuraturu, aby ho nezabasli.
Sam sa totiz chvalil tym, ze sa v nmoci budil, ci ho necaka NAKA za dverame nie jeho bytu, kedze ziadny vraj nemal. :D A tiez je zaujimave, ze ake nocne mory ma taky clovek s cistym svedomim. :D
Ale to Vam dezolatom asi nevadi. :D Kedze myslenie nie je Vasa silna stranka. :D
nie je to BINGO zly zapadniarsky vymysel? :D Alebo Vy trolli a zadubenci nemate problem, tak ako Putinovci robit propagandu so zapadnymi videami, ci muzikou? :D
Zabavne, ked si to trollik dodal, pricom teply Petko kandiduje na prezidenta. :D Vam smradoSmerakom nevyoperovali len sebareflexiu, ale aj zdravy rozum? :D
Ale to sa satalo az potom, co ste sa Smradosmeraci rozdelili. Odkady je teply Petko v Hlase, tak najvacsia koncentracia je tam. :D
Akosi zabudas mily smradosmeracky trolik. :D
??? Kotlba daval navrh na znizenie platov? :D Samozrejme, len to bolo asi v inej dimenzii. :D
Tvoje vymysly o tom, ze Matovic daval odmeny 15 tisic beriem, ako dalsi Blahov facebookovy vymysel. :D
Caputova si narozdiel od Smerakov svoj plat zasluzila. :D Za nu sme sa hanbit nemuseli, ako za smradoFica.
Takze mne nevadia Tvoje vymysly a fabulacie. :D Ja sa na nich dobre zabavam. Smeraci ste len banda darmozracov a parazitov.
No je faktom, ze tato vladna koalicia psychiatra nepotrebuje. :D Prislunost k mafii a dlhopsrstost nie su choroba. :D Ja by som sa opytal Vas ich vôlicov, ci ste spokojni s tym, co Vam tu smradoSmeraci navarili. :D
Slubovali lepsie dochodky, lepsie skolstvo, lepsie zdravotnictvo. A akurat si zvysili platy a znizili testy za svoju kriminalnu cinnost. :D Gratulujem Vam. Len nam ostatnym, co na Vase socialne balicky a invalidne sochodky robime, ze sa zbalime prec a kto Vas tu potom bude zivit? Peniaze nepadaju z neba, toi je len Vas pocit, kedze nepracujete!!!
Odporúčame