Hmmm, takze meno sa nekona. :D Objavitel novej entropie je teda asi z rise halucinacii.:D
Hmmm, takze meno sa nekona. :D Objavitel novej entropie je teda asi z rise halucinacii.:D
Hej, aj to musel Putinko trikrat vymenit vedenie Rostatu. :D Kym dostal spravne cisla.
Chapem tomu tak, ze Newton potom objavil kilogram vahy? A taky Einstein objavil casopriestor? Vies, mam chaos v pojmoch, ktore pouzivas. Preto ma zaraza, ako sa da objavit entropia, namiesto toho aby sa definovala. :D Ale kludne a s radostou by som sa o tom dozvedel viac. Len bohuzial slova profesor fyziky, matematicky popisal, na konci 70tych rokov na SVST v BA, tak to je dost malo, aby sa z toho dalo nieco najst a vycitat. :D Takze Ta poprosim, nejaku konkretnu publikaciu, alebo aspon meno toho profesora. :D Objavitela.
:D Entropisa OBAVUJE? Profesor ju objavil? :D Cize ked nieco matematicky popises, tak to objavujes?
Neskutocne si ma pobavil. Ozaj, nevolal sa ten profesor nahodou KAHUDA? :D
Fakt som necakal, ze sa medzi dezolatmi najde niekto, kto zacne halucinovat este aj o entropii. :D A dokonca, ze ju niekto objavuje. :D
Ja ked Ti matematicky dokazem a opisem ako vznika Mandelbrotova mapa, tak som uz vlastne objavil fraktaly!
Nikto nevie vsetko, len mi je smiesno, ked nerozoznas rozdiel medzi DEFINICIOU A VETOU napriklad v matematike. :D Vetu objavujes, lebo ju musis dokazat. :D Definiciu nie.
Tak ma pouc, som velmi zvedavy. :D
Boltzman by sa v hrobe obracal. :D
No mna celkovo zarazilo, ze niekto entropiu objavil. :D Ako nejaku kometu, alebo nejaky poklad na dne mora?! Miera chaosu a neusporiadanosti v danom systeme sa nedefinuje, ale objavuje?! Co ja sa tu dnes nedozviem. :D
Cize Ty sa vyjadrujes, ale sa nevyjadrujes? :D Entropia bola OBJAVENA? Ja som stale v naivnej viere, ze Entropiu sme si len definovali. :D
Fakt, teraz si ma dostal do uzkych. :D Noze ma pouc o tom, ako sa da objavit nieco, co sme si definovali? :D
Mas pocit, ze mas Google, tak uz vies vsetko?
Ja by som to neviazal na IQ, ale aj na EQ a SQ. Poznam mnoho ludi, ktori nie su inteligentni. Sami to o sebe tvrdia, takze maju dostatok sebareflexie. A naopak su velmi chapavi a emocne vyspeli ludia, ktori nemaju tendeciu ublizovat ostatnym. Ja dokonca nemam problem ani s tym, ze vyhral Fico. Co sme si zvolili to mame, aj ked ja som ho nevolil. Nie som sice nadseny, ale jednoducho je to tak. O tom je demokracia, ze mozu volit aj mentalne nevyspelejsi jedinci.
Roboblox je drahsi, ako rubel. :D
Na prednaske by si to studenti nedovolili. A ani nikto mu to nepovedal osobne a pod svojim vlastnym menom. :D Dezolatizmus totiz vyzaduje anonymitu. :D Aj ked to neplati u politikov, ale oni su trosku z ineho sveta. Dostal to potom v odkazoch a emailoch. A reagoval len preto, lebo tych reakcii bolo vraj dost vela. Je to smutne, ked Ti niekto vysvetluje fyziku, spomenie pritom trebars ruske vajce, alebo francuzku bagetu, no a dezolati z toho ihned robia vedu. :D
Co myslis, preco musia tito ludia menit nicky? Lebo pre vulgarizmy ich stale zablokuju a oni to prezentuju, ze niekto porusuje ich pravo na slobodny nazor. :D Viem, ze je to mozno detinske, ale mna to strasne potesi, ked mi niekto z nich zacne vulgarne nadavat. Je to ten najlepsi dokaz, ze mu dosli argumenty, ze stratil nervy a ze som ho dostal do uzkych. A mozno aj pochopil to, co som mu napisal a to ho tak strasne rozculilo, ze sa rozhodol ma pocastovat nadavkami, kedze som mu prevratil jeho svet hore nohami. :D
Inak videl som jednu prednasku nemenovaneho profesora z Prahy, ktory prave riesil kvantovu teoriu a hlavne sposoby merania. Porovnaval tam meranie makro a mikrosveta. A spomenul pritom meranie velkosti ruskeho tanku. V momente sa na neho zvalila kopa dezolatskych vymyslov, ze vraj preco spominal rusky a nie americky, alebo nemecky tank. :D Profesor krasne odpovedal, ze ked bol dieta tak videl v 1968 len rusky tank. Iny tank vraj na vlastne oci v zivote nevidel. :D Predpokladam, ze to dezolatom nedoslo.
To je ten paradox. :D Ty ho nazves casticou bez ktorej by neexistoval tento svet. No a oni Ta nazvu urazkami ako idiot, debil, hlupak. Ale nie oni urazaju Teba, ale Ty urazas ich. :D To je presne ten paradox o ktorom pisem.
????? Nie je to vludne slovo pre dezolata, ked ho prirovnas k castici? Bez elektronov by totiz neexistoval tento svet. Prepadol by si sa cez podlahu. Elektrony totiuz zabezpecuju to, ze jednotlive atomy medzi sebou iteraguju a teda posobia na seba. Clovek Vas prirovna k niecomu fantastickemu a uzasnemu, no a Vy to beriete ako urazku?
Vies, bol som nazvany dementom, idiotom, hlupakom. Ja som Vas na oplatku nazval leptonmi. Kto tu teda koho uraza?
O pochopeni vazne pochybujem. :D Ale co sa tyka reagovania, tak je mozne ze budem znova debil, hlupak, idiot a osadnik. :D Akurat, mam dojem ze ked nechces vyjadrit ich myslienkove pochody kvantovou teoriou, tak uz len ostava teoria chaosu. :D Ale nechcem zacat pisat nic o entropii, aby z toho niekto neurobil dezinfekciu na COVID. :D
Preco by som to mal studovat? :D Ked si Putinkov teroristicky utok zvalil na USA, tak to je dostatocny dokaz Tvojho Putinorektalolezectva. :D
A stale cakam na tie Tvoje fotografie. :D
Tato stranka sa ich uz nevie dockat.
Asi tak. :D Oni su dezolati, aj nie su dezolati. :D Miluju Putina a zaroven nemiluju Putina. :D Oni su aj vlnou, aj casticou. :D
Len my ostatni sme nechapavi, lebo nechapeme ich kvantove stavy, ktore vyzeraju v nasom svete ako paradoxy. :D
Aha, cize ja nerozoznam realitu, lebo chapem aky je rozdiel medzi UV a Infra spektrom elektromagnatickeho ziarenia? :D
Cize Tvoje vymysly o tom, ze sterilizacia je dezifekcia to bola vlastne ironia? :D Alebo co bola v Tvojich halucinaciach ironia?
TO, ze si si vymyslel ako usekavaju nejakym detom Ukrajinci hlavy s kosou, je akoze nieco humorne?
Ja Teba nemusim osocovat, Ty dokaze osocit sam seba tak dokonale, ze ja sa na tom len bavim. :D
Prave som sa dozvedel dalsiu zaujimavu vec. :D Dezolati su vlastne ako leptony, konkretne elektrony v superpozicii. :D Dokazu totiz nemozne. Nepropagovat Putina a nerobit mu propagandu, aj ked pri reakcii na to ako Putinko zabezpecil teroristicky utok v Cesku, napise ze je za tym nie Putinko ale USA, co konzultuje vojnu s Ruskom. :D Ak mu teda zacnbete vytykat, ze je Putinovec a dezolat, tak sa ohradi ze som len nepochopil co pisal. :D Na otazku, preco zbavil Putina viny, zase odpovedal, co s tym ma Putin?
Cize tento dezolat je v superpozicii. Je a zaroven nie je dezolat a Putinov propagandista. Putina neobhajuje, ale nevidi dovod, preco by mal byt vinny za nieco, co urobil. :D
Preto bezni ludia nechapu dezolatov. :D Potrebujete na to totiz kvantovu teoriu, aby ste ich dokazali pochopit. :D
Odporúčame