Skolenie proti udajnym hoaxom? :D Tebe dezolatizmus udrel riadne na hlavu. :D
Skolenie proti udajnym hoaxom? :D Tebe dezolatizmus udrel riadne na hlavu. :D
Ano, robi to kazda vlada. :D
Ale pozastavujem sa nad tym, ze prispievatelovi COLD FUSION vadi len cast. :D Tuto dezolatsku vladu miluje. :D
Noze napis, kolko toho Simkovicova zaplatila na daniach? A asi pracuje zadarmo, ked ona na nasich daniacha neparazuituje a nevynasa ich do Rakuska?! :D
Nezjedol si na rano silne halucinogeny?
Dochodcom je toto ukradnute. :D Dolezite je to, aby im Fico dal socialne balicky a vyssie dochodky. Nam pracujucim dvihnu dane a odvody. Volici Fica radi ziju na ukor deti a vnucat.
Dovoluje si to preto, lebo su rovnako blbe a hlupe. :D Len Simkovicova je este aj strelena. :D
Ubhost SNS je to, ze nominoalo ministerku, ktora zije zo Slovenskych dani a vynasa ich do Rakuska. Nas nuti pocuvat Mariku Gombitovu, ale sama v Rakusku pocuva co chce. Je to maximalne pokrytectvo, ked niekto kto sa tvari ako hrdy narodniar, ten narod len vyciciava.
Az na to, ze dospeli platia dane a zivia tento stat, co sa o Smerakoch a prizivnikovi Blahovi povedat neda. :D Zije z nasich dani a vyhradne parazituje.
Sak sluboval dochodcom lacne potraviny, opravu zdravotnictva, ci lepsie skolstvo. :D A jedine co riesil, je specialna prokuratura, aby mohol v noci spat a nebudil sa, ci si po neho nejde NAKA. :D Ako som prezradil. :D
Toto jeho vôlici odignorovali.
No zalezi od toho, kto ju prednasa. :D Taky Fico dokaze sprznit aj obrazok a ani nemusi otvorit tu svoju smradlavu papulu. :D
FAsisticke hesla vykrikovali dezolati, ked oslavovali 17.ty november. :D A ked robili pochody za mier, len nie pre Putinkovou ambasadou.
Pri dnesnom ministrovi by som sa tomu ani necudoval. :D
Tych extremov je tam ovela viac. Napriklad extremista Blaha parazit. :D
Neprehanaj, Danko a myslenie? Ved to je oxymoron. :D
Nikde sa nedocitate o tom, ci sa prihlasil sam, alebo ho museli vypatrat. :D Ak ho museli hladat, asi je jasne preco. :D
Aka zabavne trolie pochlebovanie si. :D Ruska ekonomika sliape tak, ze sa dostal rubel az na uroven robobloxu. :D
Ale hlavne ze Putinorcata sa tesia. :D
Najelpsi vtip je to, ze Ruska ekonomika sliape. :D HDP na urovni krajin tretieho sveta. Putinko musel trikrat vymenit vedenie Rostatu, aby zrazu dostal dobre cisla. :D A silny rubel je dnes na urovni ceny robobloxu. :D
Ruska ekonomika si sliape. Na paty. :D
Teraz som dolu nasiel Tvoj prispevok o sterilizacii a tom, ako sa baktierie a virusi rozmnozuju pomocou susuliek a pipikov. :D Uzasna analogia. Bezpohlavne rozmnozovanie Vas dezolatov asdi neucili? Alebo to ste len neobjavili ako ten profesors entropiou? :D
To, ze v nemocnici sterilizuju nieco preto, aby sa z toho nemnozili bakterie, no a Ty z toho urobis definfekciu? No chlape Ty si iny odbornik. :D Asi ako na to objavovanie entropie.
Necakal som, ze sa najde niekto, kto o tom zacne halucinovat a vymyslat si. :D Mylil som sa. Statisticky si sa proste musel vyskytnut. :D
Nejdem. Bavi ma kazdit Ti propagandu. :D
Bakterie maju pipiky a susulky? :D
Takto sa podla Teba rozmnozuju? :D
Tvoja svojvolnba defiunicia steriliziacie ma pobavila. Tak ako objavitel entropie. :D
Ano, napisal si tu istu sprostost, ktoru som jemu uz davno vyvratil. :D
Odporúčame