Uz len to, ze nieco vies, je super vtip. :D
Uz len to, ze nieco vies, je super vtip. :D
Clovece, nevies rozdiel medzi Ultra a Infra, ale Ty ides rozhodovat co sa bude diat v buducnosti? :D
Pred dvoma rokmi si halucinoval, ze Putinko vyhra do dvoch tyzdnov. :D
Cize dezolati idu rozhodovat o Ukrajine? :D A hotovo?
Vam dezolatom je to jasne uz dva roky. :D A Putinok stale nedosiahol svoje ciele, netrafil do Kyjeva, ale len do civilistov. :D
A co tak rodinmny zivot Fica? :D Milenky, podvody, mafia, vrazdy?! :D Skoro ako z holywoodskeho filmu. :D A na vine jeho dlhoprstosti a dilentantizmu moze zase niekto iny. :D
Zase sa Ti kazi translator z dezolatstiny do slovenciny. :D
Evidentne ano. :D Tvoja socialka a invalidny dochodok totiz nepadaju z neba. :D
Ale ja Vas dezolatov vsetkych zivit nestiham. ;D
A kto by Vas potom zivil? :D
Samozrejme. :D O Ukrajine budes rozhodovat Ty, nacista a dezolat. :D To mas asi fakt Putinov komplex.
:D Asi ho nepretlacili. Ved ste nepracujuci dezolati prehlasovali tych pracujucich. :D
Ty si nemyslel, ale VYMYSLAL. :D Dokonca si chcel do tried montovat UV ziarice namiesto osvetlenia. Napad hodny idiota.
Ja som nikomu do tupcov nenadaval. :D Nemozem to robit. Ja ukazujem inteligentne, co ste za blaznova a fabulantov. :D
Za co sa Ti mam ospravedlnit? V zivote som nic nepisal o gilotine. :D Papkas vela drog chlapce. :D
Inak je zaujimave, ze potom Kocner a Hascak ako sponzori Smeru robia pre zahranicne zluzby? :D Lebo to z toho vychadza. :D
Samozrejme. :D Dokonca zahranicne tajne sluzby chceli dostavit mafiana. :D Asi by sme im mali prispiet. :D
Inak celkom pekne rozpravocka, ktorej veria len slaboduchi jedinci. :D Zvrhnut smradoFica bolo urcite pre zapad prioritou. :D
Je pravda, ze Putinko toho vela nevie. :D
Netriafa. :D Slniecka sa dobre zabavaju na tom, ako sa ti pokazil translator. :D
Na to, ako ste dezolati konspirovali pred dvoma rokmi, ze napadnutie Ukrajiny je vymysel zapadniarskych tajnych sluzieb si uz nepamatas? :D Alebo dva roky su pre Vas dezolatov vela na to, aby ste si nieco pamatali? :D
Skus to prelozit z dezolatstiny do slovenciny. :D Alebo si uz taky vytoceny, ze nevies ani riadne odpovedat? :D
Mas pocit, ze Tvoj invalidny dochodok pada z neba? :D jednoducha otazka. Mozes na nu odpovedat jednym slovom. :D
Samozrejme. :D CHudaci dezolati, mate z tej Caputovej ine komplexy. :D
LEn stale si sa nevyjadril k tym svojim hovadinam z ktorych sa smejem. :D Kde je ten dezinfekcny infraziaric? :D
Zabavne, ked dezolati pisu o spravodajstve a novinarcine. :D Zabudas, ze vdaka Tvojim milovanym tu odkraglovali Kuciaka. ;D
Od Putinka k Billovi. :D Tomu fajcila aj Lewinska. A prezil to. Len si stale nevysvetlil, co je to BILABS. :D To su nejake zapadniarske laboratoria ktore skumaju bisexualitu? :D
Odporúčame