Samozrejme, ze som. :D Ja som vsetko, cim ma dezolati nazyvaju. :D Bol som uz vselicim a ver tomu, ze slovo dezolat este pekny vyraz. :D Uz ma pravdu a fakty pocastovali aj horsimi fabulaciami. :D
Samozrejme, ze som. :D Ja som vsetko, cim ma dezolati nazyvaju. :D Bol som uz vselicim a ver tomu, ze slovo dezolat este pekny vyraz. :D Uz ma pravdu a fakty pocastovali aj horsimi fabulaciami. :D
Ty uz budes ako Putin? Sam si seba namnozil? :D
Ako sa moze pokazit nieco, co nefunguje? :D
Preco by som mal miesat Tvoje pirule? :D Ano pracujem na Vas dezolatov. :D Alebo mas pocit, ze Tvoj invalidny dochodok pada z neba? :D
No pozname to, ved Ta nahrali na video ako Ti daval rusky spion 500 euro na benzin. :D
Samozrejme. :D Mindracik sa zase odprezentoval. :D Minule si mi tvrdil, ze na Ukrajine boli BILABS RESERCH FACILITIS. :D Doteraz to neviem prelozit z dezolatstiny do normalneho jazyka. :D Asi ako ked si dezinfikoval COVID infraziaricom. :D
Ty sledujes cerpacie stanice? :D A to odkial? Nebodaj z toho vlaku zadarmo,. co Vam dezolatom Fico vymyslel? :D
Ak by som bol dezolat, ako ludia obranujuci Putina, tak by som to tak robil. :D Nasral ma sused, tak zbijem manzelku. :D To je dezolatska "logika".
A najviac sa smejem na tom, ze Putinko nechce podla dezolatov hranice s NATO. :D O Alijaske asi nepoculi v zivote. :D
Dam Ti toho trollik ovela viac. :D Ste na smiech a este si to aj uvedomujete! :D
Lebo nie je draha. :D
Mily dezolatik, vyber sa do Presova, ved mas ako dezolat vlaky zadarmo. :D Kludne prid a ja sa velmi rad stretnem s niekym sko si Ty. :D Takych internetovych hrdinov ako si Ty som tu uz stretol niekolko. :D Si minimalne dvatsiaty. :D
A ja vino nepijem. To je pre slecinky. :D
Ironia ma nejaku podstatu. :D A Tvoja propaganda nie je ironiou. Jedine zeby si ironizoval sam seba. :D
Dezolatizmus nema s myslenim nic spolocne. :D
A z Ruska sa stane Putinostan. :D Chudobna a velka krajina, ktora je zdefraudovana vlastnym narodnym socialistom Putinom. :D
Nie je smutne, ze sa Vy dezolati a Putinofili nechcete prestahovat do zaslubeneho Ruska, ale zijete na tom zlom zapade? :D A vyhanate odtialto ludi, co pracuju a platia dane na Vase socialky a invalidne dochodky? :D Preco nejdete Vy do toho Ruska? Budovat Putinostan?
A kto by tu potom Vas dezolatov zivil? :D
Neprepada sa zivotna uroven v EU, ale len na Slovensku. :D A to vdaka Ficovi uz od roku 2015. :D Tak nefabuluj.
Zabavne ked to napise Putinofil a dezolat, ktory pred dvoma rokmi kvakal, ze napadnutie Ukrajiny Putinkom si vymysleli zapadne stajne sluzby. :D
Neklame. :D Je to len pravda, ktora Vam dezolatom nepasuje do Putinopropagandy. :D Uz druhy rok sa snazite ostatnych presvedcit, ze Putinko zachranuje svet a nie svoj vlastny krk. :D
A toto Ti v ktorej dimenzii a multivesmire povedali? :D
Odporúčame