Clovece, prepol si si na zlu zapadniarsku klavesnicu? :D
Clovece, prepol si si na zlu zapadniarsku klavesnicu? :D
2é. :D To é bude nejaka dezolatska miera. :D
Mily dezolatik. :D Ja mam celkovo problemy s chapanim ludskej hluposti prezentovanej v Tvojich prispevkoch. :D
Napriklad si uz neopastoval to, co som napisal prvy ja. :D Uz by si asi nevyzeral ako hrdina. :D
Ano robi mi dobre, ked mi niekto ako si Ty nadava do debilov. Dokazujes mi tak, ze mam pravdu. :D Cim viac ma urazas, tym viac penis. Len to Tebe inteligentovi asi nedochadza.
Ja sa tu na Tebe zabavam. Keby som sa nezabaval, ale toto tu bral vazne, tak odtialto utecies s placom. :D
A nielen to. :D Aj zivenie tohto statu a platenie dani. :D
??????? Kolko?
Vojna sa konzultuje? :D Clovece, Ty budes ako ten Midnracik. Stracas sa v preklade. :D Skus Google a tam napisal vyznam pojmu KONZULTACIA.:D
Tebe ho natreli evidentne aj na celo. :D Akurat, ze to malo ine ucinky. :D
Takze odomna si obkukal sebareflexiu? Preco potom nie aj myslenie? :D
A hlavne defraudacie vlastnej krajiny. :D Jedine Putinko dostal svoju krajinu v ekonomike medzi krajiny tretieho sveta. :D Nie kazdy dokaze zdefraudovat velmoc tak ako Putinko. :D
Vsimol som si. :D
Ked prelozil meno Vladimir Putin na Rusku federaciu, no a vobec mu to nevadilo, tak sa tomu ani necudujem. :D
Dakujem, takze Ty mas z miestneho sasa penu okolo ust? A prispevky plne komplexov?
Vy dezolati prejavujete svoju radost dost zvlastnym sposobom. :D
Hore Tvoj kolega v dezolatizme prisiel s tym, ze s tym Rusko nic nema. :D
Ozaj, dokonca USA a Rusko vykonali nieco spolocne? :D
Takuto novotu sme tu este nemali. :D
Zrazu dezolati nieco nemozete posudzovat? :D Chlapce, tolko sebakritiky a sebareflexie som od Teba necakal. :D A na to, aby to bola ironia nemas dostatok mentalnych predpokladov. :D
Jasne, uz dva roky uich naplna. :D A furt sa nenaplnili. :D Podla Putinka sa zbalia z Ukrajiny, az ked ich naplnia a podla Teba ich uz naplnili? Ty si predbehol aj Putinka. :D
To je ten Putinko, ktoreho si prelozil ako Rusku federaciu. :D
Ja MYSLIM a nie si VYMYSLAM. :D V tom je rozdiel medzi nami dvoma mily chlapce. :D
Neprskam, len sa smejem ako si sam seba prichytil pri klamstvach a fabulaciach. :D Dal si dva rozne texty vraj z jedneho zdroja! :D TO dokaze iba dezolat. :D
Ked som Ta vysmial, ze davas linky z Telegramu, tak si zacal halucinovat The Times. A ked si to natukal do Google translatora, tak Ta to ani nenapadlo precitat?! :D
A zrazu Ti vyslo, ze Putin je Ruska federacia. :D
Inak prelozit meno Vladimir Putin na Rusku Federaciu, dokaze len dezolatsky translator. :D
Za blbca dakujem. :D Napisal si mi sprostost, ktorou sa chvalis? Je to Tvoj nazor, ako u Mindracika, co sa stratil v preklade? :D
ZE Vy dezolati nieco viete, je ten najlepsi vtip co som dnes cital. :D
Samozrejme, ze ziarlim. :D Doteraz ste mali dezolati a blazni komplexy vyhrane zo mna. :D A teraz mam konkurenciu v tom, kto Vas vytaca do zurivosti. :D
Samozrejme! :D Podla dezolatov to bol urcite Soros. :D Este aj Zemak ako byvaly prezident to priznal. :D
Odporúčame