Samozrejme. :D Ja som vsetko, co si dezolati o mne vymyslia. :D Cim mate vacsie komplexy, tym som toho viac. :D
Samozrejme. :D Ja som vsetko, co si dezolati o mne vymyslia. :D Cim mate vacsie komplexy, tym som toho viac. :D
???? To Vy dezolati ste ako na to prisli, ze z davok sa platia dane? :D Rad by som to vedel.
Dakujem za poklonu. :D Precital som to viackrat. :D Takyto exkrement len tak lahko nevidis. :D Jedine u Mindracika, co sa straca v preklade. :D
Vidim, ze sa svojich klamstiev drzis. :D
1. ano neuviedol si zdroj. :D Vo svojej halucinacii si uvadzal The Times, ziadny link. Google nasiel propagandistu z Telegramnu. :D
2. ano clanok so znenim ake su priopagandisticky uviedol neexistuje na The Times, ale len na Telegrame. U rovnakeho prop[agandistu ako Ty. :D
3. Ano texty su odlisne. :D Najprv si dal fabulaciu a ked som Ta dokopal, tak si si klikol na The Times a tak si to dal do translatora. :D
Ano vysli odlisne texty a aj ich kontext. :D
CO tak utok na Cesky municny sklad? :D Toto nebol teroristicky utok? :D
Keby bol rusofilcka, asi pise to co Ty. :D Alebo to Ta nenapadlo? :D
Ano ja narozdiel od TEBA MYSLIM. :D Putinko nie je Ruska federacia. :D Ma to odlisny vyznam. :D A svoj nazor podporujem ARGUMENTOM. :D
???? Pokazil sa Ti translator z dezolatstiny? :D
Ozaj, OBROVSKA poklona. :D Aby som zase nemal nieco vytknute. :D
Zeby dane na Vase socialky a invalidny dochodok? :D
aby mohli poslať zbrane a muníciu do prvej línie a udržať Vladimira Putina na uzde najmenej ďalší rok, bez ohľadu na podporu USA.
aby predĺžili konflikt s Ruskou federáciou.
ANI TOTO DEZOLATA NEPRESVEDCI O TOM, ZE SA STRATIL V PREKLADE? :D
Dakujem, od niekoho ako si Ty je to orbovska poklona. :D Evidentne ako ten sofer fekalov dane platim a neprizivujem sa na nich, ako Ty. :D
Inak chlapce Ty si iny egomaniak. :D Opastujes naprv fabulaciu a prekruteny clanok z Telegramu. :D A potom opastujes clanok z The Times, ktory je v celkom inom kontexte. A este toto davas, ako zdroj?
Ja popieram realitu, no a Ty z dvoch roznych viet urobis identicke? :D
Tomu sa hovori ucelova propaganda z Tvojej strany. :D
Putinko nie je Ruska federacia. :D
To som napisal preto tak, aby si aj Ty tomu rozumel. :D
Mily dezolatik. :D Kazdy svojpravny jedinec pochopi, aky je rozdiel medzi tym co si dal do trsanslatorui a potom medzi tym, co si dal z Telegramu ako propagandisticky drist. :D
Ja nepopieram realitu, ale to ze mas stipku zdraveho rozumu. :D
Neuviedol si zdroj. :D Toto co si opastoval je z TELEGRAMU od rovnakoeho halucinatora ako si Ty. :D
Potom si uviedol lik z The Times, ktory to pise v celkom inom kontexte. :D Nie tak prigarbenom dezolatstinou, ako s ktorym si zacal. :D
Ministri sa zúfalo snažia zvýšiť výrobné kapacity na celom kontinente, aby mohli poslať zbrane a muníciu do prvej línie a udržať Vladimira Putina na uzde najmenej ďalší rok, bez ohľadu na podporu USA.
Na tento účel sa britskí ministri snažia zvýšiť výrobné kapacity na celom kontinente, aby predĺžili konflikt s Ruskou federáciou.
PODLA DEZOLATA SU TIETO DVA VETY IDENTICKE. :D
Ano je to Tovja fabulacia. :D Evidentne si sa stratil v dezolatskom preklade. :D
Vidis? Takze tam pisali celkom nieco ine. :D DAkujem, ako si krasne dokazal, ze fabulujes. :D
Odporúčame