??????? Ooooo, Ty ani nevies co stvara Tvoj milovanmy politik? :D Alebo si len ignorant? :D
??????? Ooooo, Ty ani nevies co stvara Tvoj milovanmy politik? :D Alebo si len ignorant? :D
Pardon, Fico ani prehrat v roku 2016 nemohol, lebo uz od roku 2014 vraj nie je politike. :D
A preco ste to neposlali Ficovi, ked prehral ako mech zemiakov? :D
Ano, mne bolo stale len horsie. :D Ja nezijem z politiky ako Vy. :D Ja zijem z prace a mna tak stale okradnu, aby Vas nakrmili. :D
Vies aky je rozdiel medzi Ficom a Pelegrinim? :D No dve licne jamky su stale lepsie, aj jeden ritny otvor. :D
Samozrejme, na prikaz Teba dezolata so socialkou, invalidnyn dochodkom a alergiou na pracovne navyky. :D
TAkze len sused? A to vies odkial? :D Cize spolu byvali? Takze asi aj ranojkovali, akurat nie verejne. :D
Ste zabavni, ako viete smradoFica mafianskeho obhajovat. :D
Nesklapnem. Bavi ma smiat sa na takych ako si Ty. :D
A co? Nebodaj Ti vadi, ze som sa zase pustil do Tvojho milovaneho Ficosmrada. :D
A to je co za nova cena dezolatov? :D
Ale pokrocili sme dalej. :D Mali sme prezidenta dementa, potom aj polepetka, aj postihnuteho, potom aj mafiana. :D Nakoniec sme si zvolili zenu a vyzera to tak, ze vdaka dezolatizmu a hluposti budeme mat aj tepleho prezidenta. :D
?????? Skus to nepisat este raz a po slovensky. :D Ako Vam prizivnikom moze niekto stahovat socialku a invalidnmy dochodok? :D
Jasne, dalsi dezolat ktory Fica propaguje, ale ho nevolil. :D
Vies ja som kozmonaut a prave som priletel z Marsu. :D
Ale ja som cely cas ticho. :D Ja tu pisem a smejem sa na Vas dezolatoch a primitivoch. :D
Mozno by si mohol zacat chodit do prace. :D Nam pracujucim ten cas leti rychlo. :D Nudia a cas leti pomaly len tym, co parazituju. :D
Zabavne, ked o slusnosti pisete Vy, ktori ste vrieskali o americkych urvach, pricom Ficosmrad bol kupovat americku vojensku techniku v USA: .D
Fico nie je kacatko, ale skareda opica. :D A to, ze ho financoval Soros uz vedia davno vsetci, nemusis sa tym chvalit. :D
Bolo to cez Open Society Foundation. :D
Presne tak. :D Je to ten Kocner, co ranajkoval so Sulikom a byval s Ficom. :D Dokonca si Fico hrkutal s jeho pravnikom na Bodorovej chate. :D TAkze ano presne ten, Kocner ktory je svedkom Hascaka, Smerackeho sponzora z Gorily. :D
Mily dezolatik,. ja dane platit MUSIM a nie MOZEM. :D Ale to by si asi vedel, keby si niekedy v zivote pracoval a nemal na to alergiu. :D
Este dlho. :D A bolo by dobre, aby to bolo co najdlhsie. :D Aby dezolatov rozpucilo od zlosti. :D
Odporúčame